Firma Nikon to jeden z czołowy liderów w branży fotografii cyfrowej, sprzętu i aparatów fotograficznych. To firma o zasięgu międzynarodowym, która słynie z dobrej marki, nieposzlakowanej opinii i renomy. Firma posiada nowoczesny sprzęt fotograficzny, m.in. Nikon Coolpix L110, L21, L22, P100.

Jednym z najlepiej sprzedających się produktów firmy Nikon jest Aparat NIKON Coolpix S640 Biały. Jest to aparat kompaktowy, o gwarancji F012M i matrycy 12,2 Mpikseli, maksymalnej rozdzielczości 4000 x 3000 i sekwencji video: 640 x 480. Pamięć wbudowana w aparacie NIKON Coolpix S640 Biały to 45 MB, obsługuje karty pamięci SD/SDHC.

Optycznie powiększa pięciokrotnie (zoom optyczny), a cyfrowy czterokrotnie (zoom cyfrowy). Bardzo dobry format zapisu zdjęć i video oraz balans bieli. Dźwięk zapisywany jest w formacie wave (mono). Automatyczny tryb regulacji ostrości i wbudowana lampa błyskowa sprawia, że światło na zdjęciach jest odpowiednio rozmieszczone. Aparat NIKON Coolpix S640 Biały posiada samowyzwalacz i wyświetlacz LCD z matrycą TFT o przekątnej 2,7 cala, rozdzielczości około 230 tys. punktów i szerokim kącie oglądania, z powłoką przeciwodblaskową oraz warstwą ochronną przeciw zabrudzeniom i wodoodporną. Dodatkowo możesz dopasowywać sobie sprzęt foto tzn. obiektywy czy filtry.

Aparat NIKON Coolpix S640 Biały zasilany jest przez akumulator litowo-jonowy EN-EL12 i ładowarkę EH-68P/EH-68P (AR). Jest koloru białego, malutki (wys; 91 szer: 55 gł: 20,5 mm) i lekki, waży tylko 110 gram i bez problemu można wszędzie wziąć go ze sobą. Doskonale nadaje się do uwieczniania wszystkich okazji i uroczystości. Dzięki niemu zapamiętasz każdą chwilę z życia swojego dziecka, od narodzin, poprzez chrzciny, pierwszą komunię święta, bierzmowanie czy ślub. Jest bezcenny i dzięki swojemu profesjonalizmowi, niezastąpiony. Spróbuj, a już nigdy się z nim nie rozstaniesz-na zawsze będzie Twój!