Elektronika

Cyfrowa Ramka SONY

Innowacyjne połączenie ramki na zdjęcia z drukarką fotograficzną. Wyświetlacz LCD o dużej rozdzielczości i szereg trybów wyświetlania. Duża szybkość wykonywania wydruków.

Czy Twoje wspomnienia nie zasługują na specjalne traktowanie? Możesz je im zapewnić dzięki szerokiej gamie opcji pokazu slajdów jaki oferuje cyfrowa ramka SONY 7″ z drukarką. A dodatkowo możesz wyświetlić na ekranie jeden z atrakcyjnych kalendarzy lub zegarów.Komputer ani specjalne umiejętności nie są potrzebne, by stworzyć piękne odbitki z cyfrowej kolekcji zdjęć. Po prostu wsuń kartę pamięci z aparatu do ramki: tylko chwile dzielą Cię od uzyskania pięknych, trwałych odbitek, którymi będziesz się cieszyć przez lata. Komu potrzebny dodatkowy wysiłek przy pracy lub odpoczynku? Poręczny pilot pozwala na wybór trybów pokazu slajdów oraz kontrolę funkcji ramki do zdjęć bez konieczności podnoszenia się z fotela.Duża pamięć o pojemności 1 GB na maksymalnie 2 000 zdjęć; zwiększanie efektywnej pojemności przez zapis obrazów o rozdzielczości 2 megapikseli. Funkcje do tworzenia oryginalnie wyglądających odbitek, obejmujące szablony zdjęć do dokumentów, odbitek w określonym układzie i kalendarzy. Przyjazny dla środowiska układ czasowy włączania / wyłączania, oszczędzający energię, gdy ramka cyfrowa nie jest używana (np. w nocy).

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *