Fotografia

Sony dla hobbysty

Jeżeli zdjęcia są pasją, która pochłania Cię bez reszty, to na pewno zwrócisz uwagę na najnowsze aparaty fotograficzne sygnowane logo Sony. Nie tylko robią one dobre zdjęcia, lecz także są niezwykle poręczne, dlatego większość analityków rynku wróży im ogromny sukces.

Firma Sony od lat specjalizuje się w produkcji elektroniki użytkowej. Jeszcze w latach siedemdziesiątych zasłynęła ona wypuszczając na rynek pierwszy przenośny odtwarzacz kaset. Innowacyjność udzieliła się również tej firmie w modelu Sony DSC-W290. Przede wszystkim w przypadku tego sprzętu na uwagę zasługuje wielofunkcyjność i bardzo dobre parametry. Efektywna rozdzielczość tego aparatu wynosi aż 12,1 megapiksela. Oznacza to jednym słowem, że aparaty fotograficzne Sony DSC-W290 oferują niezwykłej jakości obraz oraz pełne detali powiększenia fotografowanych obiektów. Warto również wspomnieć, że cyfrówki te posiadają również funkcje wykrywania twarzy. Znajdując w kadrze jakąkolwiek twarz, elektronika dobiera odpowiednie parametry by zaprezentować ją możliwie najkorzystniej. Ale to jeszcze nie koniec nowinek. Sony DSC-W290 posiada duży, 3-calowy ekran Clear Photo LCD plus o rozdzielczości 230 000 pikseli. Naprawdę robi to wrażenie.

Jeżeli uważasz, że aparaty fotograficzne Sony nie są zbyt dobre, to kup model DSC-290. Pomoże on ci wyjść z błędu.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *