Na rynku właśnie pojawiła się nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline. Wielu z Was zastanawia się, czy to dobry wybór do domu? Co daje zmiękczacz wody z WiFi? Jakie funkcje można znaleźć w zmiękczaczach wody z WiFi Ecoperla Slimline?

Ecoperla Slimline – najważniejsze informacje o zmiękczaczach wody z WiFi

Ecoperla Slimline to innowacyjna seria kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi! Stworzyła je polska marka Ecoperla wraz z międzynarodowym gigantem Pentair. Zadbano tu o każdy szczegół, zastosowano wysokiej jakości materiały i ponadczasowe rozwiązania, sprzyjające taniej i wygodnej eksploatacji. W serii Ecoperla Slimline znajdują się 3 modele do wyboru: Ecoperla Slimline 14, Ecoperla Slimline 17 i Ecoperla Slimline 24.

Funkcjonalne i komfortowe w obsłudze

Producenci serii zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline zatroszczyli się o każdy szczegół. Widać to już po obudowie, która została bardzo dobrze przemyślana pod względem funkcjonalności. Oprogramowanie jest w języku polskim, a sam panel sterujący intuicyjny. Podświetlany ekran można odchylić, co jeszcze bardziej podnosi komfort. System suchego zbiornika solanki zapobiega powstawaniu mostów solnych, zaś dźwiękowy alarm poziomu soli dba o regularne uzupełnianie regenerantu.

Dodatkiem, który z całą pewnością zwiększa komfort użytkowania i mniejsza ilość czasu potrzebnego na obsługę, jest moduł WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline. Wystarczy połączyć zmiękczacz wody z dedykowaną aplikacją na tablet lub telefon, by cieszyć się stałym dostępem do ważnych informacji. Mowa tu o: zużyciu wody, przepływie wody, regeneracji. Można uruchomić tryb wakacyjny oraz powiadomienia dotyczące dosypywania soli, a także serwisu zmiękczacza wody.

Oszczędne zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline

Warto wspomnieć również o tym, że kompaktowe zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline są naprawdę tanie w eksploatacji. Zużycie soli i wody na regenerację jest minimalne. Projektanci uzyskali taki efekt, używając kilku sposobów. Przede wszystkim są to ustawienia Ecoperla Perfect System współdziałające z przepływem przeciwprądowym oraz solankowaniem proporcjonalnym. Te dodatki zapewniają niesamowite efekty!