Internetowy kurs JavaScript
Internet Nauka

Kurs JavaScript na polskiej platformie Strefa Kursów i zagranicznej Udemy

Programista, który chce rozwijać się zawodowo i zyskać możliwości osiągania lepszych zarobków i lepszego stanowiska powinien stale poszerzać zakres swojej wiedzy. Dotyczy to także najpopularniejszego obecnie webowego języka programowania, jakim jest JavaScript. Uczestnictwo w dobrym kursie na ten temat nie zagwarantuje nikomu, co prawda dobrej pracy. Jednak pozwoli zdobyć nowe umiejętności, cenione przez przyszłych pracodawców. Stanowi też punkt wyjścia do dalszego rozwoju zawodowego i osobistego. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni kurs JavaScript i rozpocząć intensywną naukę.

Krok w rozwoju zawodowym

Pracodawcy często szukają programistów, którzy znają co najmniej trzy języki programowania: HTML, CSS i JavaScript. Dwa pierwsze z nich pozwalają identyfikować podstawową strukturę stron i ich zawartość, natomiast JavaScript daje możliwość nadania dynamiki stronom WWW.

Dzięki niemu elementy zawarte na nich sprawiają, że strona jest interaktywna np. dzięki animacjom, formularzom i galeriom. Taka umiejętność stwarza szerokie możliwości np. efektywnego przedstawiania stron produktowych z zastosowaniem powiększeń, lup itp.

Kurs JavaScript dla osób, które znają już inne języki programowania pozwala rozwinąć umiejętności. To krok w stronę lepszej pracy i zarobków, o ile przyswoi się wiedzę i nauczy się stosować ją w praktyce.

Wybrać platformę Strefa Kursów? A może Udemy?

Nawet najlepszy kurs dla programisty nie sprawi, że znajdziemy wymarzoną pracę. Ale pomoże znacząco nas do niej zbliżyć i przede wszystkim zyskać umiejętności, które otworzą nowe możliwości na rynku pracy. To krok w stronę rozwoju zawodowego.

Kurs JavaScript dostępny na polskiej platformy Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy przeznaczony jest dla osób, które nie muszą znać JavaScript. Wystarczy, że znają podstawy HTML i CSS, a kolejne etapy wiedzy będą mogli przyswoić dzięki systematycznej nauce. Przewagą kursu na platformie Strefa Kursów i zagranicznej Udemy jest możliwość dostosowania poziomu zaawansowania do posiadanej wiedzy. Tego nie oferują darmowe kursy np. na YouTube.

W praktyce więc osoba, która nie zna podstaw JavaScript niewiele zyska np. z darmowego kursu dla zaawansowanych użytkowników, gdzie autor pokazuje konkretne przykłady programowania bez wstępu, teorii itp.

Zalety kursów JavaScript przez Internet

W odróżnieniu od innych kursów platforma Strefa Kursów posiada usystematyzowane materiały do nauki. To możliwość dopasowania poziomu nauczania do posiadanej przez użytkownika wiedzy. Kursy prowadza doświadczeni autorzy, którzy do tej pory przeprowadzili ich już wiele, tym samym mając nie tylko wiedzę, ale i bieżące, aktualne informacje o zmianach, jakie dokonują się w kwestiach programowania.

To ważne, ponieważ programiści są zmuszeni do ciągłej aktualizacji swojej wiedzy i podążania za nowościami. Nie zapewni tego np. darmowy kurs z YouTube sprzed kilku lat, który może zawierać już niewiele nieaktualnych i nieprawdziwych informacji, wprowadzających w błąd.

Rozpocznij naukę JavaScript już dziś. Przeczytaj, jak wybrać odpowiedni kurs JavaScript dla siebie w tym artykule https://www.kupony.org/blog/nauka-programowania-w-javascript-czy-warto-i-ktory-kurs-wybrac/.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

4 Replies to “Kurs JavaScript na polskiej platformie Strefa Kursów i zagranicznej Udemy

  1. chyba wszyscy rozpoczynający przygodę z web developerką wiedzą, że nie można poprzestać na zapoznaniu html i css. Brak znajomości javascript choćby w podstawowym zakresie to błąd. Nie jest też tak, że znajomość javascript rozwiąże każdy problem ze stronami internetowymi. Ale na pewno nie zaszkodzi. A porządny i kompleksowy kurs javascript z pewnością oszczędzi czas i jest naprawdę dobrą inwestycję. Polecam i wiem, co mówię, bo sam skorzystałem z tego typu pomocy naukowych

  2. mam kilka słów do dodania, ponieważ zakupiłem 3 różne kursy JavaScript na Udemy oraz 2 na Strefie Kursów. jeszcze nie przeszedłem ich, ale przeglądałem i muszę powiedzieć, że to jest niesamowite, ile się można nauczyć w dzisiejszych czasach dzięki szkoleniom online, oczywiście na tradycyjnych szkoleniach również, ale one są dużo droższe, powiedziałbym, że wielokrotnie droższe

  3. Co chwilę ostatnio natrafiam na jakieś narzędzia, które wspierają JavaScript i mówię tu na przykład o inteligentnych chatbotach, które mają możliwość implementacji kodu JavaScript. I to nie są jedyne przykłady, tego jest mnóstwo. W obecnych czasach brak znajomości języka JavaScript to głupota. Ja swoją zabawę z JavaScript zacząłem analizując kod różnych aplikacji, ale to nie jest dobra droga. Prawdziwy postęp przyszedł wraz z kursem JavaScript zakupionym na platformie szkoleniowej Strefa Kursów. Nie powiem, że jestem alfą i omegą z tego języka skryptowego, ale radzę sobie dobrze i polecam wszystkim zainwestować w porządny kurs online.

  4. ja uczyłem się javascript z udemy, kupiłem tam 3 kursy – podstawowy kurs javascript, zaawansowany oraz kompleksowy kurs jquery, w sumie wszystko zajęło mi 2 miesiące, ale to dlatego, że dużo pracuję i nie miałem innej możliwości nauki, tak czy inaczej polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *