Internetowy kurs JavaScript
Internet Nauka

Kurs JavaScript na polskiej platformie Strefa Kursów i zagranicznej Udemy

Programista, który chce rozwijać się zawodowo i zyskać możliwości osiągania lepszych zarobków i lepszego stanowiska powinien stale poszerzać zakres swojej wiedzy. Dotyczy to także najpopularniejszego obecnie webowego języka programowania, jakim jest JavaScript. Uczestnictwo w dobrym kursie na ten temat nie zagwarantuje nikomu, co prawda dobrej pracy. Jednak pozwoli zdobyć nowe umiejętności, cenione przez przyszłych pracodawców. Stanowi też punkt wyjścia do dalszego rozwoju zawodowego i osobistego. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni kurs JavaScript i rozpocząć intensywną naukę.

Krok w rozwoju zawodowym

Pracodawcy często szukają programistów, którzy znają co najmniej trzy języki programowania: HTML, CSS i JavaScript. Dwa pierwsze z nich pozwalają identyfikować podstawową strukturę stron i ich zawartość, natomiast JavaScript daje możliwość nadania dynamiki stronom WWW.

Dzięki niemu elementy zawarte na nich sprawiają, że strona jest interaktywna np. dzięki animacjom, formularzom i galeriom. Taka umiejętność stwarza szerokie możliwości np. efektywnego przedstawiania stron produktowych z zastosowaniem powiększeń, lup itp.

Kurs JavaScript dla osób, które znają już inne języki programowania pozwala rozwinąć umiejętności. To krok w stronę lepszej pracy i zarobków, o ile przyswoi się wiedzę i nauczy się stosować ją w praktyce.

Wybrać platformę Strefa Kursów? A może Udemy?

Nawet najlepszy kurs dla programisty nie sprawi, że znajdziemy wymarzoną pracę. Ale pomoże znacząco nas do niej zbliżyć i przede wszystkim zyskać umiejętności, które otworzą nowe możliwości na rynku pracy. To krok w stronę rozwoju zawodowego.

Kurs JavaScript dostępny na polskiej platformy Strefa Kursów lub zagranicznej Udemy przeznaczony jest dla osób, które nie muszą znać JavaScript. Wystarczy, że znają podstawy HTML i CSS, a kolejne etapy wiedzy będą mogli przyswoić dzięki systematycznej nauce. Przewagą kursu na platformie Strefa Kursów i zagranicznej Udemy jest możliwość dostosowania poziomu zaawansowania do posiadanej wiedzy. Tego nie oferują darmowe kursy np. na YouTube.

W praktyce więc osoba, która nie zna podstaw JavaScript niewiele zyska np. z darmowego kursu dla zaawansowanych użytkowników, gdzie autor pokazuje konkretne przykłady programowania bez wstępu, teorii itp.

Zalety kursów JavaScript przez Internet

W odróżnieniu od innych kursów platforma Strefa Kursów posiada usystematyzowane materiały do nauki. To możliwość dopasowania poziomu nauczania do posiadanej przez użytkownika wiedzy. Kursy prowadza doświadczeni autorzy, którzy do tej pory przeprowadzili ich już wiele, tym samym mając nie tylko wiedzę, ale i bieżące, aktualne informacje o zmianach, jakie dokonują się w kwestiach programowania.

To ważne, ponieważ programiści są zmuszeni do ciągłej aktualizacji swojej wiedzy i podążania za nowościami. Nie zapewni tego np. darmowy kurs z YouTube sprzed kilku lat, który może zawierać już niewiele nieaktualnych i nieprawdziwych informacji, wprowadzających w błąd.

Rozpocznij naukę JavaScript już dziś. Przeczytaj, jak wybrać odpowiedni kurs JavaScript dla siebie w tym artykule https://www.kupony.org/blog/nauka-programowania-w-javascript-czy-warto-i-ktory-kurs-wybrac/.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

One Reply to “Kurs JavaScript na polskiej platformie Strefa Kursów i zagranicznej Udemy

  1. chyba wszyscy rozpoczynający przygodę z web developerką wiedzą, że nie można poprzestać na zapoznaniu html i css. Brak znajomości javascript choćby w podstawowym zakresie to błąd. Nie jest też tak, że znajomość javascript rozwiąże każdy problem ze stronami internetowymi. Ale na pewno nie zaszkodzi. A porządny i kompleksowy kurs javascript z pewnością oszczędzi czas i jest naprawdę dobrą inwestycję. Polecam i wiem, co mówię, bo sam skorzystałem z tego typu pomocy naukowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *