Uporczywy osad na armaturze, kamień w czajniku, częste awarie sprzętów AGD mających kontakt z wodą, mało satysfakcjonujące efekty sprzątania i obniżona efektywność kotła grzewczego to skutki codziennego użytkowania twardej wody. Na szczęście istnieje skuteczny sposób na to, aby wyeliminować ten problem ze swojego życia. Na rynku pojawiła się właśnie ulepszona wersja Ecoperla Toro 24. Poznaj zalety kultowego zmiękczacza wody!

Koniec z kamieniem kotłowym!

Ecoperla Toro 24 to urządzenie, które już od pierwszych chwil na rynku stało się bestsellerem. Ulepszona głowica sterująca, 24 litry wysokiej jakości żywicy jonowymiennej oraz niewielkie gabaryty urządzenia i nowoczesny wygląd obudowy to połączenie idealne. Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 skutecznie redukuje nawet wysoki stopień twardości wody, a jednocześnie zużywa minimalne ilości wody i soli do regeneracji.

10 lat gwarancji od producenta

Ecoperla Toro 24 to urządzenie wykonane z najwyższej jakości materiałów, we współpracy z najlepszymi dostawcami. Świadczy o tym między innymi 10 lat gwarancji od producenta. O całej serii Ecoperla Toro możesz posłuchać w zamieszczonej poniżej recenzji. Sprawdź i przekonaj się dlaczego warto zamontować to urządzenia w swoim domu.