Elektronika

Telewizory LG 32LG6000 – stylowo i niedrogo

Era tradycyjnych i wielkich ekranów CRT odeszła w niepamięć. Dziś na topie są ekrany HDTV – mniejsze gabarytowo i bardziej energooszczędne, znajdują miejsce w coraz większej ilości domów. Ofertę firmy LG wśród ekranów wysokiej rozdzielczości stanowią między innymi telewizory LG 32LG6000.

LG 32LG6000 to 32-calowy telewizor HD Ready o panoramicznym obrazie w formacie 16:9 i smukłych kształtach (wymiary 707x805x96 mm i waga zaledwie 12,2 kg). Producent, oprócz dbałości o estetyczną stronę produktu, pokusił się o stworzenie telewizora o dużych możliwościach. Z tyłu modelu LG 32LG6000 znajdziemy aż 3 popularne złącza HDMI, D-Sub, 2 złącza SCART, Composite, Cinch oraz USB. Zastosowana matryca to również element godny pochwały. Rozdzielczość 1366 na 768 punktów, czas reakcji ekranu na poziomie 8 ms, jasność 500cd/m3, kontrast 50000:1 oraz kąty widzenia 178 stopni w pionie i poziomie gwarantują niesamowite wrażenia podczas oglądania filmów i skutecznie przyciągają wzrok potencjalnego nabywcy. Dodatkowo telewizory LG 32LG6000 można umieścić na ścianie i stworzyć prawdziwe kino domowe, a wbudowane głośniki znakomicie odegrają ulubione motywy z filmu czy gry.

Prezentowane telewizory LG to naprawdę bardzo dobry produkt w atrakcyjnej cenie. Świetne parametry techniczne, prosta obsługa i stylowy design z pewnością trafią w gust niejednego klienta.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *