Dom Elektronika

Telewizor LCD o przekątnej 26 cali

Dzisiaj telewizory nie są jedynie oknem na świat. Spełniają one jeszcze masę innych, mniej lub bardziej pożytecznych funkcji. Wielu zwolenników stwierdzi że edukują nas one od małego przez co jesteśmy dużo bardziej otwarci na świat. Dlatego warto w każdym domu mieć telewizory LCD Sharp.

SHARP LC26D44EBK

Firma Sharp od wielu lat funkcjonuje z dużym powodzeniem na rynku elektronicznym. Jej produkty co rusz uznawane były za jedne z najlepszych na świecie. Dodatkowo jeszcze zbierały one same pochlebne recenzje wśród samych zainteresowanych czyli klientów. Dlatego kiedy wprowadzono na rynek telewizory LCD Sharp AQUOS LC26D44EBK wielu miało obawę, czy aby na pewno sprostają one tej olbrzymiej presji? Po dokładniejszym przyjrzeniu się tym urządzeniom możemy z całą pewnością stwierdzić, że tak. Sharp AQUOS LC26D44EBK to bardzo dobry 26-calowy telewizor o rozdzielczości 1366×768. Posiada on funkcję HD Ready, dzięki czemu filmy w tym formacie będą na nim wyglądały niezwykle korzystnie. Dodatkowo, Sharp AQUOS LC26D44EBK posiada aż dwa gniazda HDMI, co również ucieszy osoby, które znajdą sposób aby mądrze to wykorzystać.

Jeżeli chcesz zamienić telewizory CRT na telewizory LCD to teraz jest najlepszy moment. Sharp AQUOS LC26D44EBK są takie ja przysłowiowy barszcz i teraz stać na nie wszystkich.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *