Elektronika

Coś mniejszego do pokoju

Każdy teraz chce telewizor LCD w swoim salonie i to w dodatku jak największy, jednak co kupić dziecku do małego pokoiku? Wybór nie jest już tak bogaty ale w asortymencie “topowych” producentów znajdziemy również coś mniejszego.

Sharp sprzedaje na rynku polskim kilka modeli LCD do 20 cali, jednak tak naprawdę różnią się one tylko wyglądem zewnętrznym i kolorem obudowy. SHARP LC20S5E-bk jest dobrym wyborem dla tych którzy liczą każdy grosz ale mimo to chcą sprzęt który spełni ich niezbyt wygórowane wymagania. Samsung LE19R86BD oraz SONY KDL-20S4000 to już pełnoprawne telewizory ciekłokrystaliczne. Wysokie rozdzielczości obrazu (1440 x 900 w Samsungu, 1366 x 768 w Sony), duża ilość dodatkowych wejść, oraz cała masa “polepszaczy” obrazu sprawia, że jakość tych produktów zadowoli każdego.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.