Fotografia

Lustrzanka Pentax K-m

Profesjonalne aparaty fotograficzne to akcesoria niezwykle przydatne każdemu miłośnikowi fotografii. Dlatego, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Pentax wypuściła na rynek lustrzanki z serii K-m.

To co wyróżnia lustrzankę Pentax K-m, to niesamowita jakość zdjęć. W modelu zastosowano 10-megapikselową matrycę CCD o rozmiarach 23,5×15,7 mm. Wbudowany w urządzenie procesor PRIME idealnie z nią współpracuje. Zapewnia on również bardzo szybką obróbkę plików oraz naturalne, zapierające dech w piersiach zdjęcia. Dodatkowo lustrzanki Pentax K-m wyposażono w funkcję Custom Image, która pozwoli nam na wybór jednego z 6 trybów ustawień przed wykonaniem zdjęcia. Umożliwi to wykonanie zdjęcia w trybach; jasnym, naturalnym, portretowym, pejzażu, żywym oraz czarno-białym. Co więcej, możliwe jest dowolne zdefiniowanie generalnej tonacji zdjęcia, natężania kolorów, kontrastu oraz ostrości wykonywanej fotografii. Dodatkowo Pentax K-m sprzedawany jest z nowymi, bardzo dobrymi obiektywami smc DA L 18 55mm lub smc DA L 50 200mm. Posiadają one powłoki SP zapewniające odporność na kurz oraz plastikowy bagnet.

Jeśli chcemy, aby zakupione przez nas lustrzanki były bardzo wydajne i możliwa była ich dowolna rozbudowa, to najlepszym wyborem będzie zakup aparatu fotograficznego Pentax K-m.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *