Elektronika

Telewizor JVC dla każdego

Ostatnio ceny elektroniki szybują w dół. Wiąże się to przede wszystkim ze spadkiem ceny dolara. Może więc najwyższy już czas, aby wymienić swój odbiornik telewizyjny? Jeśli tak, to firma JVC zaoferuje nam naprawdę dobre telewizory.

Ostatnio wiele sklepów internetowych rozpoczęło promocje na telewizory. Obniżyły one swoje marże, dzięki czemu ich ceny spadły do całkiem godziwego poziomu. Jednym z telewizorów, który cieszył się szczególnym zainteresowaniem jest JVC LT-42R90BU. Telewizor ten to istny kolos. Posiada on matrycę o przekątnej aż 42 cali, która naprawdę robi imponujące wrażenie. Ponadto odbiornik umożliwia oglądanie filmów w formacie Full HD, gdyż jego rozdzielczość to 1920×1080, a czas jego reakcji to jedynie 6 ms. To naprawdę niezły wynik, który plasuje telewizory JVC LT-42R90BU w czołówce tego typu urządzeń na świecie. Warto również wspomnieć, że telewizor JVC jest bardzo płaski i waży zaledwie około 23,3 kg. Wykorzystali to konstruktorzy, umożliwiając użytkownikom powieszenie go na ścianie w dowolnym miejscu w domu. Ponadto telewizor JVC LT-42R90BU możemy podłączyć pod nasz komputer oraz konsolę do gier. Możliwe jest to dzięki dwóm wbudowanym gniazdom SCART oraz 3 wejściom HDMI.

Jeśli poszukujemy ekonomicznego urządzenia wysokiej jakości, to warto zdecydować się na telewizory JVC. Jakość ich produktów jest wysoka a cena, szczególnie teraz, jest bardzo atrakcyjna.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *