Chyba każdy po męczącym dniu w pracy nie marzy o niczym innym, jak o leżeniu na sofie i oglądaniu ulubionych filmów. Telewizory JVC zostały stworzone, aby maksymalnie umilić nam te chwile błogiego lenistwa.

Telewizor to urządzenie wielofunkcyjne. Dla jedynych jest on oknem na świat, inni widzą w nim doskonałą ozdobę idealnie pasującą do naszego salonu. Obie te cechy na pewno łączy w sobie urządzenie JVC LT-42R90BU. Dodatkowo produkt ten wyróżnia się zaawansowanym procesorem obrazu DynaPix HD. Procesor ten sprawi, że wszystkie oglądane przez nas filmy będą realistyczne a przez to bardziej absorbujące. Ponadto JVC LT-42R90BU wyposażono w specjalnie zaprojektowany system dźwięku MaxxBass oraz stylowe głośniki Slim Oblique Cone. Pozwoli to nam poczuć się jak na sali kinowej bez potrzeby wydawania kilku tysięcy złotych na drogie zestawy kina domowego. Telewizory te posiadają matrycę o wielkości 42 cali. Jest to dużo więcej niż w przypadku standardowego telewizora, dlatego też urządzenia to z pewnością znajdą uznanie w oczach osób poszukujących zastępcy dla wysłużonego telewizora kineskopowego. Warto także wspomnieć, że telewizor ten posiada 3 wejścia HDMI oraz 2 wejścia SCART, dzięki czemu będziemy mogli podłączyć do niego konsole do gier i cieszyć się wszystkimi efektami oferowanymi przez tego wielkiego 42-calowego kolosa.

Jeśli szukamy zmiennika dla naszego starego urządzenia, to telewizory JVC idealnie się do tego nadają. Ich jakość porównywana jest do telewizorów z najwyższej półki, dzięki czemu za naprawdę małe pieniądze będziemy sobie mogli pozwolić na tak wielki luksus.