W obecnych czasach tradycyjne telewizory kineskopowe to przeżytek. Coraz to większą popularność zdobywają telewizory LCD i plazmowe. Dzieje się tak głównie ze względu na jakość emitowanego przez nie obrazu jak również na rozmiar ( można je np. zawiesić na ścianie).

Firma LG jest znanym i cenionym powszechnie koncernem produkującym różnego rodzaju sprzęt elektroniczny. Wśród szerokiej gamy produktów oferowanych przez tą firmę na uwagę zasługuje telewizor 42″ Lcd LG 42SL9000. Telewizor ten doskonale nadaje się do salonu czy też pubu. Telewizor 42″ Lcd LG 42SL9000 posiada w swojej obudowie wszystkie niezbędne złącza potrzebne do komunikacji z różnymi innymi urządzeniami: 3 HDMI, USB. Model ten jest godny uwagi również ze względu na bardzo szeroki kąt widzenia zarówno w pionie jak i w poziomie. Telewizor Lcd 42″ LG 42SL9000 wyposażono w nowoczesną technologię HD Ready oraz tuner z obsługą MPEG-4 co daje możliwość oglądania telewizji nadawanej w technologii cyfrowej. Posiada on również bardzo duży kontrast dynamiczny 3000000:1.

Marka LG jest znaną i cenioną przez konsumentów na całym świecie firmą produkującą telewizory. Jeżeli potrzebujesz dużego telewizora do swojego salonu lub pubu to telewizor 42″Lcd LG 42SL9000 jest idealny właśnie dla Ciebie.