Poszukujesz telewizora, który zrobi wrażenie nie tylko na rodzinie, ale i wszystkich znajomych? Jeśli tak to nie musisz już dłużej szukać. Telewizory LCD produkowane przez Sony na pewno posiadają w swojej ofercie produkt, który cię satysfakcjonuje.

SONY KDL-52W4500

Rynek dużych telewizorów ma się coraz lepiej. Jednym z jego czołowych przedstawicieli jest telewizor Sony BRAVIA W4500. Produkt ten można śmiało nazwać przełomowym. Wyposażono go w ekran o przekątnej aż 52 cali, dzięki czemu zrobi on wrażenie na wszystkich odwiedzających nasz dom. Ale to nie wszystko. Telewizor ten jest HD Ready. Oznacza to, że Sony BRAVIA W4500 ma możliwość odtwarzania filmów i programów telewizyjnych w formacie High Definition, dzięki któremu możemy cieszyć się przejrzystym obrazem i doskonałym dźwiękiem bez najmniejszych zniekształceń. Warto również wspomnieć, że telewizory LCD Sony BRAVIA W4500 możemy bardzo łatwo podłączyć do innych urządzeń firmy Sony. Dzięki wbudowanemu przekaźnikowi umożliwiającemu przesyłanie sieciowe i strumieniowe multimediów, możemy połączyć się z takimi produktami jak notebooki Sony VAIO. Wszystko po to, abyśmy mogli usłyszeć naszą ulubioną muzykę, lub pokazać zdjęcia z wakacji na naprawdę wielkim ekranie telewizora Sony BRAVIA W4500.

Podsumowując, telewizory LCD Sony BRAVIA są idealne dla tych, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność ale i rozmiary. Bo w końcu nie ma to jak dobry film obejrzany w jakości kinowej wraz z rodziną lub przyjaciółmi.