Elektronika

Telewizory JVC dla wszystkich

Prawie każdy z nas marzył kiedyś o 42-calowym ciekłokrystalicznym telewizorze wiszącym na ścianie w salonie. Niestety nie każdego było stać na takie urządzenie. Ostatnio jednak telewizory LCD znacznie straciły na cenie. Poniżej przedstawiam produkt, który naprawdę warto kupić.

Jeszcze nie tak dawno temu telewizory LCD były jedynie obiektem westchnień dla przeciętnego Kowalskiego. Spadek kursu dolara amerykańskiego sprawił, że elektronika w znacznym stopniu staniała. Dlatego też warto już dziś zdecydować się na zakup urządzenia JVC LT-42R90BU. Jest to bowiem jeden z najlepszych produktów na rynku. Wyróżnia się on nieprzeciętnym wyglądem i rozbudowanymi funkcjami. Urządzenie to jest 42-calowym panoramicznym telewizorem LCD Super Slim. Jest on ultra cienki, dzięki czemu śmiało będziemy mogli powiesić go na ścianie w dowolnym miejscu naszego mieszkania. Warto również wspomnieć, że JVC LT-42R90BU wyposażono w procesor obrazu DynaPix HD, dzięki któremu telewizor jest HD Ready, czyli odtwarza filmy oraz programy w jakości Full HD. Ponadto urządzenie to posiada także procesor dźwięku 3D Cinema Sound, dzięki czemu naprawdę poczujemy się jak w kinie. Co więcej, telewizor ten nie musi być jedynie odtwarzaczem filmów i programów z telewizji. JVC LT-42R90BU posiada w sumie aż 5 gniazd, w tym 3 HDMI i 2 SCART, dzięki którym będziemy mogli podłączyć go do konsoli do gier lub komputera i surfować po Internecie przy pomocy 42-calowego ekranu.

Jeśli nasz kineskopowy odbiornik dawno już się zużył, to może warto pomyśleć o poszukaniu dla niego ciekłokrystalicznego następcy? Telewizory LCD produkowane przez JVC nadadzą się do tego wprost idealnie.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *