Dom Elektronika

Sharp AQUOS dla konesera

Telewizor od dawna jest głównym meblem naszego domu i wielu z nas nie wyobraża sobie po prostu egzystencji bez niego. Dlatego też firmy takie jak Sharp wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wypuszczają na rynek co roku telewizory LCD wysokiej jakości.

Na rynku dostępnych jest wiele produktów tego typu, niemniej jednak nie każdy warty jest zauważenia. Przede wszystkim z morza przeciętności wynurza się telewizor Sharp AQUOS LC26D44EBK. Telewizor ten jest bardzo dobrym przykładem sprzętu w rozsądnej cenie z genialnymi wręcz parametrami. Przede wszystkim na uwagę zasługuje ekran o 26-calowej przekątnej. Jest to dość dobry wynik, który plasuje ten produkt w czołówce na rynku. Dodatkowym atutem jest fakt, że telewizory LCD firmy Sharp mają doskonałe właściwości, dzięki którym oglądanie filmu będzie prawdziwą przyjemnością. Przede wszystkim w Sharp AQUOS LC26D44EBK na uwagę zasługuje fakt, że telewizor ten pokazuje kontrast dynamiczny na poziomie 10000:1, co jest wynikiem imponującym. Dodatkowo, telewizory LCD Sharp AQUOS LC26D44EBK wyposażono w aż dwa gniazda HDMI, co również przypadnie do gustu prawdziwym kinożercom.

Podsumowując, telewizory LCD firmy Sharp to kwintesencja solidności. Dlatego warto jest wydać na nie każdą ciężko zarobioną złotówkę.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *