Komunikacja elektroniczna z dnia na dzień zyskuje na popularności. Daje nam ona możliwość szybkiego i wygodnego łączenia się z rodziną czy znajomymi oddalonymi nawet o tysiące kilometrów, a przy okazji jest bardzo tania. Ma jeszcze jedną wielką zaletę, przy użyciu odpowiedniego sprzętu, możemy także zobaczyć naszego rozmówcę. Dlatego teraz przedstawiamy Państwu kamery internetowe firmy Labtec oraz Icon7, które umożliwiają właśnie komunikację video.

Kamera internetowa Labtec Notebook Webcam, dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi oraz niewielkim rozmiarom, idealnie pasuje do każdego notebooka. Za jej pomocą możemy rejestrować obrazy w maksymalnej rozdzielczości 640×480 pikseli z szybkością do 30 klatek na sekundę. Zapewnia to płynny i wyraźny obraz podczas transmisji video. Doskonałym rozwiązaniem zastosowanym w urządzeniu Labtec Notebook Webcam jest wbudowany mikrofon, który znacznie zwiększa wygodę użytkowania. Do komunikacji z komputerem, kamera Labtec Notebook Webcam używa standardowego, a zarazem szybkiego portu USB 2.0 (jest także kompatybilna z wersją 1.1). Dobre i niezawodne kamery internetowe to także produkty firmy Icon7. Model Icon7 Cyris T600 to profesjonalna kamera dla bardzo wymagających użytkowników. Jej unikatowy styl wykonania pozwala na idealne ustawienie kąta widzenia (technologia SmartTwist), a dodatkowo wyposażono ją w funkcję śledzenia twarzy rozmówcy, w związku z tym zawsze jesteśmy w centrum kadru. Należy również wspomnieć o wyjątkowo dużej czułości kamery Icon7 Cyris T600 (1300000 pikseli), a także o niesamowicie wysokiej rozdzielczości obrazu na poziomie 1280×960 pikseli. Funkcje te zapewniają najwyższą wygodę oraz satysfakcję podczas korzystania z tej właśnie kamery.

Na zakończenie pozostaje nam jedynie polecić obydwie prezentowane kamery internetowe, ponieważ należą one do najlepszych w swej kategorii. Dzięki nim kontakt z bliskimi stanie się czymś niezwykle prostym.