Telewizory LCD są w dzisiejszych czasach wyznacznikiem statusu społecznego. Parafrazując słynną maksymę pokaż mi swój telewizor a powiem ci kim jesteś, warto zwrócić uwagę na produkty z bardzo wysokiej półki, których cena nie odstrasza. A opis ten najlepiej pasuje do produktów firmy Sharp.

SHARP LC26D44EBK

Wielu starszym osobom, firma Sharp kojarzyć się może głównie z produkcji odtwarzaczy kaset VHS, które to jeszcze kilkanaście lat temu były najpopularniejszym nośnikiem używanym do archiwizowania różnorakich wydarzeń. Firma od tego czasu uległa diametralnej przemianie, czego efektem są telewizory LCD Sharp AQUOS LC26D44EBK. Przede wszystkim w przypadku tych urządzeń na uwagę zasługuje bardzo ładny wygląd i kształt, który z pewnością idealnie wkomponuje się w wystrój każdego mieszkania. Co więcej, Sharp AQUOS LC26D44EBK to również bardzo dobre parametry. Rozdzielczość tego telewizora to 1366×768. Mimo, że nie jest to rozdzielczość pozwalająca na najbardziej optymalny obiór filmów w jakości High Definition, to i ten parametr sprawia, że filmy na telewizorze Sharp AQUOS LC26D44EBK ogląda się wprost genialnie. A o to właśnie chodzi.

Decydując się na tak ważną zmianę w życiu, jaką niewątpliwie jest zastąpienie starego odbiornika nowym, musimy pamiętać, że telewizory Sharp są naprawdę warte swojej ceny. W przypadku innych produktów możemy znacznie przepłacić.