Prawie każdy mężczyzna uwielbia otaczać się gadżetami, włączając w to odbiorniki telewizyjne. Dlatego też ostatnie spadki cen elektroniki w Polsce oraz na świecie będą przyczynkiem do refleksji, czy aby telewizory plazmowe nie będą najlepszym z możliwych zakupów do naszego domu?

Po zapoznaniu się z modelem LG 50PG100 odpowiedź może być tylko jedna. Telewizor ten to artykuł wręcz niezbędny. Jest to odbiornik o przekątnej ekranu aż 50 cali. Każdy, kto choć raz oglądał film na takim telewizorze, wie jaki to skarb. Dodatkowo telewizory te oferują rozdzielczość na poziomie 1366×768. Oznacza to, że bez trudu poradzą sobie z obsługą najnowszej technologii prezentacji obrazu High Definition. Kontrast dynamiczny telewizora LG 50PG100 to aż 15000:1, dzięki czemu obraz będzie niezwykle przejrzysty, a filmy jeszcze bardziej realistyczne. W uzyskaniu efektu realizmu pomogą na pewno także dwa wbudowane wzmacniacze sygnału o mocy 7W każdy oraz głośniki o mocy po 10W. Mimo, że telewizory te stworzono z myślą o zastosowaniu w połączeniu z zestawami kina domowego, na pewno bez nich także zapewnią nam zapierające dech w piersiach wrażenia z rozrywki. Ponadto telewizory plazmowe LG 50PG100 umożliwiają podłączenie ich do komputerów oraz konsoli gier. Wszystko dzięki wyposażeniu ich w gniazda RGB, HDMI oraz SCART. Dlatego też telewizor ten znajdzie licznych zwolenników, lubiących spędzać czas ze znajomymi przy najnowszych grach komputerowych.

Każdy, kto uwielbia oglądać z rodziną filmy lub po prostu posiada konsolę do gier, rozumie jakim udogodnieniem są telewizory plazmowe. Dlatego też warto zastąpić swój stary odbiornik nową 50-calową plazmą.