Niemal każdy z nas lubi postawić sobie na meblach oprawione w ramki zdjęcia rodziny, czy z ostatnich wakacji. W obecnych czasach nie jesteśmy skazani na tradycyjne ramki na papierowe zdjęcia. W erze aparatów cyfrowych coraz większą popularność zdobywają cyfrowe ramki na zdjęcia.

Coraz to więcej koncernów decyduje się na produkcję ramek cyfrowych. W gąszczu różnych modeli i marek bardzo łatwo jest się zwykłemu użytkownikowi zagubić. Spośród całej gamy cyfrowych ramek do zdjęć na uwagę zasługuje Samsung 800p Asap. Posiada ona w swojej obudowie niemal wszystkie potrzebne złącza oraz slot na karty pamięci na których możemy przechowywać zdjęcia i inne pliki odtwarzane przez cyfrową ramkę do zdjęć Samsung 800p Asap. Ramka ta Posiada również port Bluetooth pozwalający na bezprzewodową komunikację z komputerem. Samsung 800p Asap odtwarza następujące formaty plików: JPG, BMP,MP3, M – JPEG, MPEG 1/4. Obsługę tego urządzenia zdecydowanie ułatwia dołączony pilot. Samsung 800p Asap posiada ekran LCD o przekątnej 8 cali i rozdzielczości 800 x 480. co daje niezapomniane wrażenia z oglądania zdjęć.

Cyfrowe ramki do zdjęć to dość nowy wynalazek doskonale sprawdzający się w erze aparatów cyfrowych. Samsung 800p Asap to nie tylko zwykła ramka na zdjęcia, to swego rodzaju urządzenie multimedialne. Ramka ta doskonale nadaje się do każdego rodzaju wnętrz co sprawia, że jest to bardzo atrakcyjny wobec konkurentów produkt.