Prawie każdy szanujący się domator nie wyobraża sobie idealnego wypoczynku bez oglądania filmów na swoim ulubionym odbiorniku. Dlatego, aby maksymalnie uprzyjemnić celebrowanie tego momentu, firma Sharp wypuściła na rynek telewizory plazmowe o naprawdę oszałamiającym obrazie.

SHARP LC46DH65E

Rynek ogromnych telewizorów z roku na rok rozszerza się o nowych producentów. Wszystko dlatego, że zainteresowanie tego typu urządzeniami rośnie bardzo szybko. Ludzie nie jeżdżą już tak często na zagraniczne wakacje i wolą przeznaczyć zaoszczędzone kwoty na telewizory plazmowe takie jak Sharp LC-46DH65E. Przede wszystkim model ten wyróżnia bardzo ładny wygląd. Jego czarna, lśniąca obudowa idealnie wkomponuje się w wystrój każdego salonu, ciesząc oko wszystkich domowników i gości. Co więcej, Sharp LC-46DH65E to przede wszystkim 46 cali czystego i wyraźnego obrazu w krystalicznie czystej jakości. Przede wszystkim zaletą tego telewizora jest możliwość odtwarzania filmów w jakości High Definition, które za kilka lat na pewno będzie standardem. Ponadto, Sharp LC-46DH65E posiada wbudowany dekoder SRS Tru Surround XT, za pomocą którego poczujemy się jak w kinie.

Jeżeli uważasz, że telewizory plazmowe to strata pieniędzy, to na pewno nie siedziałeś przed odbiornikiem firmy Sharp. Gwarantuję, że po 5 minutach z nim zmienisz zdanie i zapragniesz go mieć tylko dla siebie.