Z pewnością telewizory to urządzenia, przed którymi spędzamy bardzo dużo czasu. Wśród producentów tych urządzeń największym uznaniem cieszą się takie firmy jak LG, Philips czy Sony. A wszystko to dzięki doskonałej jakości produktów, gwarancji niezawodności oraz ładnemu wyglądowi.

Z szerokiej gamy produktów dostępnych na rynku chciałbym Państwu zaprezentować telewizory Sony KDL-26V4000K. Jest to 26-calowy telewizor LCD HD Ready BRAVIA z technologią optymalizacji obrazu BRAVIA ENGINE. Urządzenie jest stosunkowo lekkie, waży zaledwie 12,5 kg, dlatego też śmiało możemy zawiesić je na ścianie. Kontrast dynamiczny 30000:1 i jasność 450 cd/m2 sprawiają, że będziemy mogli oglądać filmy w najwyższej możliwej jakości. Zastosowana w Sony KDL-26V4000K technologia przetwarzania dźwięków Virtual Dolby i BBE VIVA umożliwia uzyskanie cyfrowego efektu przestrzennego, który z pewnością doceni każdy miłośników filmów. Imponujący kąt widzenia (178 stopni) sprawia, że będziemy widzieli obraz wyświetlany na telewizorze Sony KDL-26V4000K z każdego miejsca, w którym usiądziemy. Ponadto telewizory Sony posiadają standardowe gniazda wejścia/wyjścia z możliwością podpięcia naszego LCD do komputera PC, jak również mają 3 gniada HDMI oraz wejście HDTV. W zestawie zamontowano również tuner umożliwiający odbiór programów telewizji analogowej i cyfrowej naziemnej DVB-T.

Przedstawione telewizory Sony cieszą się popularnością na całym świecie. I nie ma się czemu dziwić, nowoczesny design i świetne parametry gwarantują zadowolenie użytkowników.