Telewizory są z nami od wielu lat. Nie tylko towarzyszą nam podczas konsumpcji różnych posiłków, lecz także bawią nas i edukują. Nie warto jednak się do nich przywiązywać. Powodem mogą być chociażby najnowsze telewizory plazmowe o rozdzielczości 46 cali.

SHARP LC46DH65E

Na rynku telewizorów plazmowych toczy się zażarta walka o klienta. Wiele wielkich koncernów takich jak Sony, LG czy Panasonic ostrzą sobie kły na portfele bogatszej części klientów, zapominając o tych, którzy owszem są bogaci, ale nie lubią przepłacać. Tę grupę wzięła pod swoje skrzydła firma Sharp, producent modelu Sharp LC-46DH65E. Przede wszystkim telewizory te posiadają ekran o przekątnej aż 46 cali, co zapewnia bardzo dużą, wręcz kinową jakość prezentowanego obrazu. Jakby jednak tego było mało, Sharp LC-46DH65E umożliwia oglądanie filmów w jakości HD bez utraty najmniejszych szczegółów. Wszystko dzięki wyposażeniu tego telewizora w ekran umożliwiający wyświetlenie aż 1080 linii w poziomie i 1920 linii w pionie. Dodatkowym atutem jest to, że telewizory plazmowe Sharp LC-46DH65E są niezwykle lekkie. Ważą niewiele ponad 26 kilogramów, dzięki czemu bez trudu uda nam się umieścić je na ścianie.

Decydując się na zakup telewizora, warto pamiętać, że wiele firm każe sobie płacić za markę. Z całą stanowczością mogę stwierdzić że telewizory plazmowe Sharp warte są swojej ceny i nie przepłacimy na nich złamanego centa.