Dom Elektronika

Panasonic i plazma? Oto jest pytanie!

Jeżeli nie wyobrażasz sobie życia bez filmów w kinowej wręcz jakości, to na pewno zainteresują cię telewizory plazmowe produkowane przez Panasonic. Nie tylko łączą w sobie wysoką funkcjonalność, lecz także ich cena jest bardzo atrakcyjna, co w dobie szalejącego kryzysu może okazać się najważniejszym aspektem.

PANASONIC TH-37PV8P

Firma Panasonic od wielu lat uznawana jest za czołowego producenta sprzętu radiowo-telewizyjnego. Mimo, że nie posiada ona aż takiej bazy technologicznej jak LG czy Sony, to i tak firmie udało się stworzyć niezwykle udany produkt Panasonic TH-37PV8P. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się on niczym szczególnym. Ot pierwszy lepszy produkt, który posiada 37-calowy ekran i bardzo małe rozmiary. Jednakże telewizor ten skrywa naprawdę bardzo dobre parametry, których działanie wyczujemy nawet podczas codziennego oglądania wieczornego serwisu informacyjnego. Telewizory plazmowe Panasonic TH-37PV8P wyświetlają obraz w formacie 16:9 o kontraście dynamicznym 10000:1. Oznacza to, że obraz będzie doskonale ostry i pełen wyrazistych barw, co znacznie poprawi odbiór oglądanych programów. Zaletą okazuje się być również możliwość zawieszenia telewizora Panasonic TH-37PV8P na ścianie za pomocą specjalnego haka. Wszystko dla jak najlepszej funkcjonalności.

Jeżeli potrzebujesz dobrego i wydajnego sprzętu, to telewizory plazmowe Panasonic na pewno cię nie zawiodą oferując ci sprzęt wysokiej jakości za śmiesznie niską cenę. Nic tylko brać.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *