W obecnych czasach każdy z nas może sobie sam nagrać film z jakiejś uroczystości rodzinnej czy wyprawy wakacyjnej bez konieczności wynajmowania profesjonalnej ekipy. Taką możliwość dają nam kamery cyfrowe, które są już tak niewielkich rozmiarów, że mieszczą się w dłoni.

Niekwestionowanym liderem znanym na całym świecie od wielu lat wśród producentów elektroniki jest firma SONY. I tak najlepsze wśród wielu modeli są kamery cyfrowe SONY. Z całej gamy modeli oferowanych przez firmę SONY godny uwagi jest kamera cyfrowa SONY Dcr-dvd150e. Najważniejszą ale nie jedyną zaletą tego modelu są jego niewielkie wymiary: 89 x 54,4 x 130,5 oraz niezwykle mała waga 390 g. Kamera cyfrowa SONY Dcr-dvd150e posiada niezwykle duży ZOOM optyczny 60 x i cyfrowy aż 2000 x. Model ten na swojej obudowie posiada wszystkie niezbędne do komunikacji z innymi urządzeniami złącza. Kamera cyfrowa SONY Dcr-dvd150e posiada również w zestawie oprogramowanie do obróbki nakręconych przez nas filmów na komputerze.

Kamery, które trzeba było nosić na ramieniu dawno przeszły do historii. Obecnie już niemal każdy może sobie nagrać własny film z ważnych uroczystości rodzinnych czy też z podróży. Spośród wielu modeli oferowanych na rynku najlepszym wyborem jest kamera cyfrowa SONY Dcr-dvd150e.