Marką znaną i cenioną przez klientów na całym świecie jest Philips. Właścicielem koncernu jest Anton Philips. Dystrybutorem produktów Philips w Polsce jest firma braci Borkowskich. W niedługim czasie zostały wykupione także udziały w fabryce w Warszawie i rozpoczęto produkcję lamp Philips.

Koncern wypracował sobie wiodącą pozycję na wielu rynkach produktów konsumenckich (np. (m. in. sprzęt kuchenny i AGD, monitory i odbiorniki TV, odtwarzacze audio, golarki i sprzęt do depilacji, produkty dla matki i dziecka). Coraz większą pozycję wypracowuje sobie na rynku specjalistycznego sprzętu medycznego.

Jednym z pośród najlepszych odbiorników lcd – plazma jest telewizor 40″ Lcd PHILIPS. Ta oszałamiająca technologia i fantastyczny dźwięk niewidocznych, bo wbudowanych głośników sprawia, że Twój salon to idealne miejsce do wypoczynku, oglądania filmów i spędzania czasu z rodziną. Ten fantastyczny wyświetlacz i dźwięk surround przenosi w samo centrum wydarzeń.

Ten fantastyczny telewizor 40″ Lcd PHILIPS 40PFL8664H/12 ma czarną błyszczącą obudowę, czarne wykończenie z przodu. Na wyposażeniu w zestawie posiada podstawę na biurko, przewód zasilający, skróconą instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, pilot zdalnego sterowania, baterie do pilota zdalnego sterowania oraz instrukcje prawne dotyczące bezpieczeństwa.

Telewizor 40″ Lcd PHILIPS 40PFL8664H/12 wyświetla obraz o niesamowitym bogactwie szczegółów. Oglądanie filmu staje się niezapomnianym przeżyciem, wrażenia wizualne są potęgowane przez specjalny system, posiada także wyjątkowo wyrazisty i ostry obraz.

Bez wychodzenia z domu poczujesz się jak ktoś zupełnie wyjątkowy. Będziesz wraz z bohaterami uczestniczyć w samym centrum wydarzeń.