Ostatnie spadki cen na rynku elektroniki sprawiły, że niezwykłą popularnością zaczęły na powrót cieszyć się telewizory LCD. Już teraz można kupić je dużo taniej niż jeszcze przed świętami, dlatego nie warto się dłużej wstrzymywać. Zapraszam do sklepu po flagowe produkty Sony.

SONY KDL-52W4500

Jednym z najpopularniejszych modeli produkowanych przez tę firmę jest telewizor LCD Sony BRAVIA W4500. Seria ta wyróżnia się oferowaną bardzo zaawansowaną technologię Motionflow 100Hz, dzięki której oglądane przez nas sceny przepełnione szybką akcją nie stracą swej płynności. Co więcej, zaawansowana technologia Image Blur Reduction zastosowana w Sony BRAVIA W4500 sprawia, że obraz jest niezwykle wysokiej jakości. Telewizory LCD Sony BRAVIA wyróżnia także system dźwięku Dolby Digital Plus, S-Force Front Surround, Virtual Dolby i BBE ViVA. Dzięki nim nasze uszy obcować będą z dźwiękem krystalicznie czystym, pozbawionym najmniejszych przedmuchów i szumów. Warto też podkreślić, że telewizor ten posiada przekątną 52 cale. Jest to naprawdę imponujący wynik. Najbardziej jednak oszałamia jakość, która wyróżnia produkt Sony BRAVIA W4500 spośród tysięcy innych, jemu podobnych.

Podsumowując, telewizory LCD produkowane przez Sony to sprzęt naprawdę wysokiej klasy. Wielu z nas na pewno zwróci na niego uwagę i zdecyduje się przyozdobić swój salon jednym takim egzemplarzem.