Ostatnimi czasy Polaków ogarnął szał zakupów. Związane jest to przede wszystkim z obniżką cen sprzętu elektronicznego w Polsce i na świecie. Szczególnie dużymi spadkami ceny charakteryzują się wielkie telewizory plazmowe.

W większości gospodarstw domowych najważniejsze miejsce zajmuje telewizor. To głównie wokół niego toczy się życie w domu. Wszystkie domowe fotele i sofy skierowane są właśnie na niego. Dlatego też właśnie teraz, korzystając z obniżek, powinniśmy zastanowić się nad zakupem nowego, lepszego urządzenia. Takimi są na pewno telewizory plazmowe produkowane przez LG, a w szczególności model LG 50PG100R. Telewizor ten to istne dzieło sztuki. Wiele osób dałoby wiele, aby móc oglądać na nim filmy z rodziną i przyjaciółmi. Przede wszystkim wyróżnia się on matrycą o rozdzielczości 1366×768. Jest to tak zwana matryca HD Ready, która umożliwi oglądanie filmów w najwyższej jakości High Definition na naszym odbiorniku. Co więcej, gniazda, w które wyposażony jest LG 50PG100R, umożliwiają jednoczesne podłączenie do niego wielu urządzeń wysokiej rozdzielczości takich jak odtwarzacze Blu-ray i konsole do gier. Dzięki temu telewizor LG 50PG100R stanie się wspaniałym centrum rozrywki dla nas oraz naszych najbliższych. Dodatkowym atutem tego telewizora plazmowego jest eleganckie wzornictwo, które na pewno wniesie odrobinę świeżości i nowoczesności do naszego salonu.

Jeśli decydujemy się na zmianę naszego starego odbiornika kineskopowego, to telewizory plazmowe będą dla niego godnym następcą. Kosztują one niewiele, a ich możliwości są prawie niczym nieograniczone.