Fotografia

Canon dla każdego maniaka

Jeżeli uwielbiasz biegać po dworze szukając zapierających dech w piersiach ujęć, to firma Canon ma dla ciebie idealną propozycję. Wszystkie zdjęcia najbardziej doskonale ujmą aparaty fotograficzne Canon EOS 50D. Te lustrzanki to istny majstersztyk. Zresztą przekonaj się o tym osobiście.

Jeżeli uważasz, że twój stary aparat nie jest na tyle dobry abyś mógł robić najwyższej jakości zdjęcia, to powinieneś zorientować się ile kosztuje naprawdę dobry sprzęt i czy nie przepłacisz za niego nawet o grosz. W przypadku lustrzanki Canon EOS 50D jest to niemal niemożliwe. Aparat ten warty jest każdego wydanego grosza, dzięki swoim licznym wbudowanym funkcjom. Przede wszystkim na uwagę zasługuje szerokopolowy AF z 9 punktami krzyżowymi. Oznacza to, że tenże niezwykle precyzyjny system AF z 9 polami krzyżowymi pozwala dokładnie ostrzyć obraz w pionie oraz w poziomie. Co więcej, w aparacie Canon EOS 50D centralny punkt AF oferuje niezwykłą czułość do f/2,8. Dodatkowo, punkty rozmieszczone w całej ramce AF ułatwiają fotografowanie obiektów które przez przypadek znajdą się poza kadrem.

Jeżeli uważasz, że lustrzanki są tym czego akurat potrzebujesz i nie boisz się wydatku rzędu kilku tysięcy złotych to na pewno aparaty fotograficzne Canon z serii EOS są tym co cię zadowoli.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *