Elektronika Kamery

Najlepsze kamery cyfrowe we wszechświecie

Jeśli uwielbiasz bawić się w operatora kamery na każdym rodzinnym zjeździe, to firma Sony posiada w ofercie kamery cyfrowe, które mocno zaskoczą twoich najbliższych. Przede wszystkim zastanów się jednak, czy i tobie nie przyda się bardziej zaawansowany sprzęt?

Kamera Cyfrowa SONY Dcr-sx30e

Nowy garnitur wujka Marcina? Chudsza o 20 kilogramów ciocia Monika? Warto to uwiecznić, gdyż widoku tego nie odda żadne, nawet najlepiej wykonane zdjęcie. Dlatego właśnie Sony wypuściło na rynek kamery cyfrowe Sony DCR-SX30E, dzięki którym żaden szczegół z zachowania i ubioru gości nie umknie naszej uwadze. Model ten przede wszystkim wyróżnia się niebanalnym kształtem i niewielkimi rozmiarami. Jego srebrna obudowa dostępna jest również w błękicie i kolorze różowym, przez co każdy będzie mógł dopasować kamerę do siebie. Jednakże w Sony DCR-SX30E liczy się przede wszystkim wnętrze. Tym co zdumiewa, jest bardzo zaawansowany obiektyw Carl Zeiss Vario-Tessar wyposażony w zoom optyczny 60x oraz zoom cyfrowy 2000x. Co więcej, kamera Sony DCR-SX30E nie tylko oferuje bardzo wyraźne przybliżanie, ale i stabilizator obrazu SteadyShot. Dzięki jego zastosowaniu, nagrywane przez nas filmy będą dużo ostrzejsze i wyraźniejsze.

Jeśli potrzebujemy dobrego sprzętu w atrakcyjnej cenie, to kamery cyfrowe Sony na pewno nas nie zawiodą. Po prostu warto je mieć.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *