Elektronika Kamery

Najlepsze kamery cyfrowe we wszechświecie

Jeśli uwielbiasz bawić się w operatora kamery na każdym rodzinnym zjeździe, to firma Sony posiada w ofercie kamery cyfrowe, które mocno zaskoczą twoich najbliższych. Przede wszystkim zastanów się jednak, czy i tobie nie przyda się bardziej zaawansowany sprzęt?

Kamera Cyfrowa SONY Dcr-sx30e

Nowy garnitur wujka Marcina? Chudsza o 20 kilogramów ciocia Monika? Warto to uwiecznić, gdyż widoku tego nie odda żadne, nawet najlepiej wykonane zdjęcie. Dlatego właśnie Sony wypuściło na rynek kamery cyfrowe Sony DCR-SX30E, dzięki którym żaden szczegół z zachowania i ubioru gości nie umknie naszej uwadze. Model ten przede wszystkim wyróżnia się niebanalnym kształtem i niewielkimi rozmiarami. Jego srebrna obudowa dostępna jest również w błękicie i kolorze różowym, przez co każdy będzie mógł dopasować kamerę do siebie. Jednakże w Sony DCR-SX30E liczy się przede wszystkim wnętrze. Tym co zdumiewa, jest bardzo zaawansowany obiektyw Carl Zeiss Vario-Tessar wyposażony w zoom optyczny 60x oraz zoom cyfrowy 2000x. Co więcej, kamera Sony DCR-SX30E nie tylko oferuje bardzo wyraźne przybliżanie, ale i stabilizator obrazu SteadyShot. Dzięki jego zastosowaniu, nagrywane przez nas filmy będą dużo ostrzejsze i wyraźniejsze.

Jeśli potrzebujemy dobrego sprzętu w atrakcyjnej cenie, to kamery cyfrowe Sony na pewno nas nie zawiodą. Po prostu warto je mieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *