Kamery

Kamera Creative Optia

Jeżeli jesteś oddalony od jakiegoś miejsca o kilkaset kilometrów, a musisz koniecznie przekazać bardzo ważną informację bądź masz obowiązek wziąć udział w bardzo ważnym spotkaniu, to na pewno ułatwią ci zadanie najnowocześniejsze kamery internetowe.

W dzisiejszych czasach prawie wszystkie notebooki posiadają wbudowane kamery internetowe. Wyjątkiem mogą być co najwyżej te urządzenia starszego typu. To właśnie między innymi z myślą o nich i o netbookach stworzono produkt Creative Live! Cam Optia. Urządzenie to jest istnym Ferrari wśród tego typu sprzętu. Przede wszystkim kamery Creative Live! Cam Optia oferuje możliwość obrotu aż o 270 stopni . Dodatkowym atutem jest bardzo zaawansowana funkcja auto flip 180 , dzięki której obraz automatycznie się wypoziomuje po przechyleniu kamery o ponad 90 stopni Warto również wspomnieć, że Creative Live! Cam Optia posiada bardzo rygorystyczne funkcje bezpieczeństwa takie jak wygaszenie ekranu, gdy obiektyw kamery skierowany jest pionowo w dół. Na uwagę zasługują również bardzo fantazyjne kształty, dzięki którym urządzenie to jest naprawdę łakomym kąskiem dla wszystkich tych, co znają się na rzeczy i potrafią odróżnić wartościowy sprzęt od tandety.

Jeśli decydujesz że kamery internetowe są ci potrzebne, to bez wahania powinienieś wybać produkt firmy Creative. Naprawdę warto.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *