Firma Sony to japońskie przedsiębiorstwo założone przez Masaru Ibukę i Akio Moritę w Tokio jako Telecommunications Engineering 7 maja 1946 roku. Znana jest m.on. z walkmana, discmana, trinitrona, PlayStation, czy Memory Stiuk. Była autorem nośnika pamięci HiFD.

Przełomowe okazały się dla firmy lata 50, kiedy to na rynek magnetofon taśmowy. W roku 1955 dokonywała pierwszych transakcji na rynku pozagiełdowym, zaś trzy lata później zadebiutowała na giełdzie i zmieniła nazwę na Sony.

Od wielu lat SONY jest czołowym producentem profesjonalnego sprzętu telewizyjnego dla studiów telewizyjnych. Kamery telewizyjne, studyjne i reporterskie, kamkordery, magnetowidy systemu Beta, Digital Beta, monitory telewizyjne, telebimy. Wśród kamer cyfrowych PC jedną z najlepszych jest kamera cyfrowa SONY Hdr-cx115e w oryginalnym niebieskim kolorze.

Kamera Cyfrowa SONY Hdr-cx115e jest koloru niebieskiego, malutka i lekka, bez problemu można wszędzie wziąć ją ze sobą. Łatwa w obsłudze, używanie jej sprawia przyjemność, wysoka jakość obrazu Full HD w niewielkiej obudowie.

Doskonale nadaje się do uwieczniania wszystkich okazji i uroczystości. Dzięki niej zapamiętasz każdą chwilę z życia swojego dziecka, od narodzin, poprzez chrzciny, pierwszą komunię święta, bierzmowanie czy ślub.

Kamera Cyfrowa SONY Hdr-cx115e niebieska jest zakupem bezcennym i dzięki niej będziesz profesjonalistą i niezastąpionym operatorem. Spróbuj, a już nigdy się z nią nie rozstaniesz – na zawsze będzie Twoja!