Jeżeli dużo pracujesz a siedziba twojej firmy mieści się setki kilometrów twojego miejsca zamieszkania, to może warto zainwestować w kamery internetowe? Pozwolą one na szybki kontakt w nagłej spawie z centralą bez ponoszenia żadnych zbędnych kosztów.

Produktem szczególnie rzucającym się w oczy i powalającym na kolana jest Creative Live! Cam Optia. Urządzenie to posiada niezwykle precyzyjną soczewkę ze szkła wysokiej, która zapewni wysoką jakość oraz wyraźniejszy, a przez to i ostrzejszy obraz. Co więcej Creative Live! Cam Optia posiada certyfikowane, szybkie złącze USB 2.0, dzięki któremu możliwe będzie nagrywanie obrazu z szybkością sięgającą trzydziestu klatek na sekundę. Warto również podkreślić, że Creative Live! Cam Optia posiada funkcję śledzenia twarzy naszego rozmówcy. Dodatkowo, wszystkie zrobione nią zdjęcia, można nagrywać w postaci krótkich sekwencji filmowych albo przeznaczyć urządzenie to na detektor ruchu. Warto wspomnieć, że Creative Live! Cam Optia posiada bardzo nowoczesny styl dzięki półprzezroczystej, białej obudowie.

Podsumowując, najnowsze kamery internetowe produkowane przez firmę Creative mogą okazać się czarnym koniem ponieważ bardzo dobrze się je używa. Nikt chyba jeszcze nie zawiódł się na produktach tej firmy a w dzisiejszych czasach to bardzo ważne.