Prawie każdy szanujący się biznesmen wyjeżdżając na urlop nie zrywa kontaktu z menadżerami swojej firmy, chcąc mieć najświeższe informacje o kondycji przedsiębiorstwa. Łączność wzrokową z podwładnymi na każdym kontynencie zapewnią kamery internetowe. Jednak nie wszystkie.

Kamera CREATIVE Live

Jednym z liderów wśród producentów sprzętu do transmisji obrazu jest firma Creative. Niektórych może zdziwić fakt, że firma ta posiada aż tak szeroki asortyment produktów, gdyż większości z nas kojarzy się ona przede wszystkim dzięki głośnikom. Jednak model Creative Live! Cam Optia posiada wszystkie zalety, dzięki którym głośniki zdobyły popularność na świecie. Przede wszystkim kamery internetowe wyróżnia kosmiczny wygląd, który zaskakuje świeżością i zdaje się być ponadczasowy. Co więcej, kolor obudowy sprawi, że Creative Live! Cam Optia idealnie komponować się będzie z każdym pokojem i komputerem. W przypadku tego urządzenia nie chodzi jednak o estetykę. Przede wszystkim kamery internetowe Creative wyróżnia niezwykle precyzyjna, wykonana ze szkła soczewka o wysokiej jakości, dzięki której transmitowany obraz będzie wyrazisty. Ponadto, dzięki technologii Smart Face Tracking Creative Live! Cam Optia utrzymuje twarz rozmówcy w środku kadru. Dlatego można polecić to urządzenie właściwie wszystkim.

Jeżeli poszukujemy dobrego sprzętu w niskiej cenie, to na pewno w ofercie firmy Creative znajdziemy kamery internetowe pasujące do naszych wytycznych. Chociażby model opisywany powyżej.