Wysoki stopień twardości wody prowadzi do licznych szkód w gospodarstwie domowym – osadów na armaturze i kabinie prysznicowej, awarii urządzeń AGD czy instalacji hydrauliczno-grzewczych. Rozwiązaniem tych problemów jest montaż zmiękczacza wody na cały dom. Tu z ciekawą propozycją wychodzi polska marka Ecoperla, specjalizująca się w urządzeniach do filtracji wody najwyżej jakości! Zobaczcie sami, co dla nas przygotowała!

Zmiękczacze wody Ecoperla Vita dla małych i dużych potrzeb!

Polska marka Ecoperla ciągle zaskakuje nowościami. Zmiękczacze wody Ecoperla Vita to już kolejna bogato wyposażona seria urządzeń w dwóch rozmiarach. Dla kogo dedykowane są poszczególne modele? Ecoperla Vita 12 sprawdzi się w przypadku mieszkań z niewielką ilością miejsca na montaż zmiękczacza wody. Odpowiednia będzie również dla rodzin o niedużych potrzebach, np. dla 2 osób. Ecoperla Vita 25 to rozwiązanie problemu twardej wody w większych gospodarstwach domowych. Duża pojemność złoża zapewni wydajną i oszczędną pracę urządzenia. Obydwa modele posiadają niewielkie rozmiary, a eleganckie, czarne i odporne na uszkodzenia kabinety są wyjątkowo wąskie, co pozwala na umieszczenie ich nawet w ciasnych wnękach. Dodatkowo posiadają szeroki otwór na dosypywanie soli oraz wskaźnik poziomu soli.

Więcej informacji o właściwym doborze zmiękczacza wody do potrzeb znajdziesz w artykule Jak wybrać zmiękczacz wody odpowiedni do Twoich potrzeb?

Co kryje się wewnątrz zmiękczaczy wody Ecoperla Vita?

Seria zmiękczaczy wody Ecoperla Vita wyposażona jest w wysokiej jakości, certyfikowane złoże monosferyczne, amerykańską głowicę sterującą Clack oraz Ecoperla Perfect System. Ten system oszczędnościowy pozwala zminimalizować koszty eksploatacyjne, ograniczając zużycie wody i soli podczas regeneracji. Co więcej, polska marka Ecoperla oferuje aż 10 lat gwarancji na urządzenia z tej serii! Może to być zdecydowane potwierdzenie jakości tych urządzeń.

Zmiękczacze wody Ecoperla Vita to pewnością to dobry wybór dla osób, które szukają bezawaryjnego, wydajnego i designerskiego rozwiązania do swojego domu. Jeśli do tej pory nie zdecydowałeś się na montaż zmiękczacza wody, to seria Ecoperla Vita może okazać się idealna dla Twoich potrzeb!