Wielu ludzi spędza dość dużo czasu w trasie, co czasami bywa niezwykle nudne. Zdarza się również, że wyjeżdżamy na wczasy, gdzie nie mamy dostępu do mediów. Dlatego też przedstawiamy Państwu podręczne telewizory LCD, które świetnie nadają się do każdego samochodu i nie tylko.

Prezentowanymi urządzeniami będą telewizory LCD firmy Manta, a dokładniej Manta LCD801 oraz Manta LCD705. Oba te telewizory posiadają jedną podstawową zaletę, dzięki której mamy możliwość uprzyjemnienia sobie czasu podczas podróży, a mianowicie możliwość podłączenia ich w każdym samochodzie. Manta LCD801 jest w kolorze czarnym oraz posiada 8-calowy ekran, dzięki czemu obraz jest naprawdę dobrej jakości. Natomiast Manta LCD705 posiada 7-calowy ekran, mimo to nie można nic zarzucić jakości obrazu. Zarówno Manta LCD705, jak i Manta LCD801 mają w zestawie takie akcesoria jak słuchawki, zasilacz oraz zasilacz samochodowy. Ponadto Manta LCD801 wyposażona jest w pilota, który gwarantuje jeszcze większą wygodę. Dodatkowo obydwa telewizory zostały wyposażone w takie wejścia jak Composite video RCA Cinch oraz wejście audio RCA Cinch w ilości 2 sztuk. Nie można również zapomnieć o możliwości podpięcia słuchawek do każdego z wymienionych modeli.

Przenośne telewizory LCD to ogromne udogodnienie dla tych wszystkich, którzy dużo czasu spędzają poza domem. Dzięki nim będziemy już nigdy nie będziemy się nudzić w podróży czy na działce za miastem.