Uwielbiasz filmować wszelkiego rodzaju uroczystości? Jesteś bardzo drobiazgowy i przywiązujesz wagę do szczegółów? W takim razie kamery cyfrowe produkowane przez firmę Canon na pewno przypadną Ci do gustu.

Jednym z najlepszych producentów kamer cyfrowych jest firma Canon. To właśnie ona wyznacza trendy na rynku tych urządzeń. Jej najnowszy produkt, Canon HF10, jest doskonały pod każdym względem. Wyróżnia się on przede wszystkim zastosowaniem systemu podwójnej pamięci Flash, dzięki któremu nasza kamera będzie zawsze gotowa do filmowania, nawet jeśli nie będziemy mieli pod ręką żadnego nośnika, na który moglibyśmy nagrać materiał filmowy. Wbudowana pamięć o pojemności 16GB pozwoli nam zarejestrować nawet 6 godzin filmu w standardzie High Definition. Co więcej, ilość miejsca, jakim dysponuje kamera cyfrowa Canon HF10, możemy swobodnie zwiększyć używając kart pamięci SD/SDHC. Dodatkową zaletą tego urządzenia jest funkcja Instant AF oraz optyczny stabilizator obrazu Super Range. Wyeliminują one wszystkie błędy ustawiania ostrości i drgania kamery, czyniąc nasze nagranie dużo lepszym i wyraźniejszym dla widza. Ponadto kamery cyfrowe Canon HF10 posiadają wbudowany 2,7-calowy ekran LCD o szerokim kącie widzenia, który pozwali nam obejrzeć film ze zgromadzoną wokół kamery rodziną lub znajomymi, bez potrzeby podłączania urządzenia do telewizora.

Jeśli chcemy, aby zakupione przez nas urządzenie było funkcjonalne i służyło nam przez lata, to powinniśmy zwrócić uwagę na kamery cyfrowe Canon HF10.