Przed telewizorem spędzasz wiele godzin dziennie. Oglądasz dużo filmów i chcesz czerpać radość nie tylko z ich fabuły, ale i efektów audiowizualnych? W takim razie mam dla ciebie dobrą wiadomość. Telewizory LCD Sony BRAVIA sprawią, że już nigdy nie będziesz chciał spojrzeć na kineskop innego urządzenia.

SONY KDL-52W4500

Prawie każdy z nas słyszał kiedyś o telewizorach Sony BRAVIA W4500. Ich znakiem rozpoznawczym jest podświetlenie w tylnej części obudowy, zmieniające barwy w zależności od oglądanego przez nas programu i to dzięki temu zostały one zapamiętane przez ludzi. Niewielu jednak wie, że telewizory LCD z serii BRAVIA oferują dużo więcej, niż byśmy się mogli spodziewać. Przede wszystkim 52 calowy ekran nie dość że świetnie wygląda, to jeszcze odtwarza filmy w rozdzielczości High Definition. Oznacza to, że bez trudu będziemy mogli skorzystać ze wszystkich zaawansowanych opcji obrazu i dźwięku, co zadziała na nas dużo bardziej odprężająco. Warto podkreślić, że Sony BRAVIA W4500 to nie tylko telewizor. Umożliwia ono wybór ulubionego zdjęcie lub jedną z sześciu wgranych fabrycznie fotografii i za pomocą trybu ramki zmieni nasz telewizor w prawdziwy obraz.

Jeśli potrzebujesz sprzętu, który nie tylko będzie funkcjonalny, ale i będzie dobrze się prezentował, to telewizory LCD Sony BRAVIA możesz kupić w ciemno. Są to najlepsze produkty na rynku i dlatego warto je mieć.