W ofercie Sony odnaleźć możemy aparaty fotograficzne każdego rodzaju. Od prostych niedrogich kompaktów bo bardziej zaawansowane aparaty fotograficzne takie jak lustrzanki Sony Alpha. Elastyczność oferty pozwala każdemu odnaleźć coś dla siebie.

Aparaty fotograficzne SonyZa stosunkowo niewielkie pieniądze możemy już nabyć aparaty fotograficzne Sony, które jakby nie było są gwarancją jakości i niezawodności. Za niecałe 400PLN możemy nabyć już jeden z klasycznych kompaktów. Sony DSC-S730 to idealny aparat „na co dzień” bądź dla pierwszych kroków w fotografii cyfrowej. Aparat posiada 7, 2 megapiksela i duży 2, 4 wyświetlacz LCD. Aparaty fotograficzne Sony których cena stanowi dwukrotność w/w to na przykład Sony DSC-T2. Aparat o bardzo ciekawym design. Większa cena większa pamięć bo 4000MB, większy jest także wyświetlacz LCD bo 2, 7 cala oraz rozdzielczość matrycy 8, 1 megapikseli. Aparaty fotograficzne Sony DSC-T2 dostępne są w kilku kolorach.

Przechodząc dalej i podwyższając cenę aparatów przechodzimy do modeli Sony DSC-T300. Te aparaty fotograficzne Sony są również dostępne w kilku kolorach, matryca tych kompaktów posiada rozdzielczość 10, 1 megapikseli. Zgodnie z opisem producenta aparaty fotograficzne Sony DSC-T300 są faktycznie smukłe i eleganckie. Sony DSC-T300 wyposażony jest w wyjście HD oraz w LCD o imponującej przekątnej 3, 5 cala. Dopełnieniem jakości jest system D-Range Optimizer zapewniającym dobrą jakość zdjęć wykonywanych w trudnych warunkach oświetleniowych.