Firma Nikon to jeden z czołowy liderów w branży fotografii cyfrowej, sprzętu i aparatów fotograficznych. To firma o zasięgu międzynarodowym, która słynie z dobrej marki, nieposzlakowanej opinii i renomy. Firma posiada nowoczesny sprzęt fotograficzny, m.in. Nikon Coolpix L110, L21, L22, P100.

Aparatem kompaktowym, wytwornym i eleganckim jest aparat NIKON Coolpix S230 niebieski. Jego oryginalny odcień i niespotykany wśród aparatów kolor wydaje się być jak z bajki. Każdy chce go potrzymać lub tylko dotknąć. Jest to jeden z niezapomnianych i niepowtarzalnych cudów wśród sprzętu fotograficznego.

Aparat NIKON Coolpix S230 w kolorze niebieskim, posiada ekran dotykowy o rozdzielczości 10 milionów pikseli, wyróżniający się licznymi najwyższej klasy funkcjami pomagającymi uzyskać doskonałej jakości zdjęcia.

3-calowy monitor LCD z ekranem dotykowym, z wytrzymałym panelem z akrylu chroniącym ekran przed zarysowaniami oraz z powłoką przeciwodblaskową zwiększającą czytelność obrazu przy jasnym świetle słonecznym. Aby przewijać obrazy, wystarczy dotknąć ekranu palcami, natomiast w celu wybrania trybów czy zmiany ustawień należy dotknąć ikony na ekranie Home. Aby przewijać obrazy, wystarczy dotknąć ekranu palcami, gdyż jest dotykowy, natomiast w celu ustawienia ostrości i ekspozycji wystarczy dotknąć obiektu widocznego na ekranie.

Obiektyw aparatu NIKON Coolpix S230 w kolorze niebieskim z 3 krotnym zoomem zapewnia wyjątkową precyzję i niezwykłą wyrazistość obrazu. Za pomocą pióra można zapisywać odręczne notatki bezpośrednio na ekranie lub dodawać kolorowe obwódki i stemple, dzięki funkcji zapisywania notatek. Cztery funkcje przeciwdziałające rozmyciu obrazu automatycznie ograniczają rozmycie zdjęć na cztery sposoby. Elektroniczna redukcja drgań łagodzi wpływ poruszenia aparatu. Wysoka czułość (maks. ISO 2000) umożliwia wykonywanie nierozmytych zdjęć szybko poruszających się obiektów nawet przy słabym oświetleniu. Funkcja BSS pozwala automatycznie na wybór najostrzejszej fotografii z maksymalnie 10 zarejestrowanych kolejno zdjęć.

Automatyczne wybieranie programów to funkcja, która pozwala na wybór odpowiedniego programu tematycznego w przypadku różnych warunków zdjęciowych. Zaawansowane funkcje automatyczne umożliwiające wykonywanie doskonałych zdjęć portretowych, dają możliwość w trybie uśmiech na zrobienie zdjęcia, gdy fotografowana osoba się uśmiechnie.

Innowacyjną funkcją aparat NIKON Coolpix S230 w kolorze niebieskim jest zapis zdjęcia, na którym fotografowana osoba ma otwarte oczy, a nie zapisuje tego, na którym oczy są zamknięte. Dzięki szybkiemu retuszowi można udoskonalić zdjęcie wykonane w słabych warunkach, aby było ostre i wyraźne. Oryginalne zdjęcie pozostaje niezmienione, a aparat szybko tworzy jego kopię, z najlepszymi ustawieniami kontrastu i nasycenia.

Przy rozdzielczości 10,0 mln pikseli jaką ma aparat NIKON Coolpix S230 w kolorze niebieskim, można rejestrować zdjęcia o wyjątkowej szczegółowości, wykonywać twórcze przycinanie fotografii oraz sporządzać zachwycające wydruki o rozmiarach plakatów, a funkcja D-Lighting zapewnia satysfakcjonujące efekty, korygując mocno zacienione obszary kadru w celu uratowania zdjęć niedoświetlonych lub wykonywanych pod silne światło. W aparacie NIKON Coolpix S230 niebieski możliwe jest także nagrywanie filmów z dźwiękiem, co daje nieograniczone możliwości.

Każdy bez wyjątku pragnie nabyć ten innowacyjny, najnowszej generacji aparat XXI wieku. Musisz go mieć.