Jeżeli uwielbiasz dobre kino akcji i nic tak na ciebie nie działa jak efektowne wybuchy oraz sceny pościgu samochodem, to na pewno zakochasz się w tym gatunku jeszcze bardziej. Wszystko przez telewizory plazmowe LG 42PG100 oferujące kosmiczną jakość obrazu za niezbyt wygórowaną cenę.

Na rynku producencie tacy jak Sharp czy Sony przyjęło strategię oferowania ludziom produktów w dobrej jakości po wysokiej cenie. Misja firmy LG jest odwrotnie proporcjonalna. Chce ona dać ludziom świetny sprzęt po możliwie jak najniższej cenie. Ucieleśnieniem tej idei jest model LG 42PG100. Telewizor ten dla wielu może być spełnieniem marzenia o posiadaniu w domu takiego urządzenia o płaskim ekranie obejmującym 42 cale długości. Telewizory plazmowe LG 42PG100 oferują także dużo więcej możliwości. Przede wszystkim na uwagę zasługuje rozdzielczość prezentowanego obrazu na poziomie 1024×768 co plasuje ten produkt w czołówce telewizorów plazmowych. Dodatkowo warto powiedzieć, że telewizory LG 42PG100 są tzw. HD Ready, co oznacza, że będzie można odtwarzać na nich pliki w tymże formacie co na pewno jest bardzo przyszłościowe, gdyż większość aktualnych produkcji filmowych powstaje właśnie w tym formacie.

Podsumowując, telewizory plazmowe LG są najlepsze na rynku i żeby najlepiej się o tym przekonać warto je po prostu kupić. Satysfakcja będzie gwarantowana i już nigdy nie spojrzycie na produkt konkurencji. Nigdy.