W przypadku telewizji mówi się że jest ona czwartą władzą. Dlatego też wielu producentów zadecydowało przeznaczać setki miliardów dolarów na badania mające na celu zwiększenie swojej konkurencyjności i poprawienie jakości swoich produktów. Tak oto powstały telewizory plazmowe najnowszej generacji.

Rynek telewizorów plazmowych jest dość mocno zróżnicowany. Mimo, że wielu gigantów elektroniki chce w nim zdobyć możliwie jak największe udziały to i tak wielu z nich się nie udaje ta sztuka. Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele. Pierwszą poważną przeszkodą są telewizory plazmowe LG 42PG100R stanowiące wzór godny naśladowania. Przede wszystkim model ten wyróżnia ogromny, aż 42-calowy ekran, dzięki któremu wszystkie oglądane przez nas filmy będą wyglądać niezwykle realistycznie i wręcz fenomenalnie. Dodatkowym atutem modelu LG 42PG100R jest to, że bardzo ładnie wygląda i na pewni skomponuje się z wystrojem wnętrza każdego salonu wnosząc do niego nie tylko elegancję, ale i powiew nowoczesności. Warto wspomnieć, że telewizory plazmowe LG 42PG100R mają możliwość odtwarzania filmów w formacie High Definition, który wkrótce będzie standardem.

Telewizory plazmowe LG są uznawane za jedne z najlepszych na świecie. Dlatego decydując się na zmianę swojego starego sprzętu, warto mieć na uwadze ofertę właśnie tego producenta.