Jeśli dużo czasu spędzasz poza domem na łonie przyrody, to na pewno ucieszy cię fakt, że lustrzanki firmy Nikon będziesz mógł wziąć ze sobą. Dzięki nim uchwycisz piękno przyrody i będziesz miał pamiątkę na bardzo długie lata.

Firma Nikon jest jednym z najlepszych producentów aparatów fotograficznych na świecie. Szczególnie ceniona jest ona za swoje lustrzanki. A konkretnie za model Nikon D90. Tym co ją wyróżnia jest przede wszystkim bardzo wysoka czułość ISO na poziomie od 200 do 3200. Co więcej, możemy jeszcze bardziej zmienić czułość parametrów wykonywanego przez nas zdjęcia aż do odpowiednika ISO 6400 lub obniżenia jej do odpowiednika ISO 100. Co więcej, Nikon D90 umożliwia stosowanie krótszych czasów otwarcia migawki. Celem tego jest znaczne ograniczenie ryzyka rozmycia się obrazu podczas robienia zdjęć szybko poruszającym się obiektom oraz w niezbyt dobrym oświetleniu. Dodatkowym atutem lustrzanki Nikon D90 jest tryb podglądu na żywo z autofocusem, który przy użyciu małego monitora LCD ułatwia komponowanie zdjęć, sprawiając, że są one po prostu duże lepsze niż były wcześniej.

Podsumowując, lustrzanki Nikon należą do czołówki, dlatego jeśli chcemy się w niej znaleźć, powinniśmy wybrać produkty właśnie tej firmy.