Fotografia

Wszechstronne lustrzanki Pentax

Fotografia jest twoją pasją, której oddajesz się bez reszty? Uwielbiasz wędrówki po bezdrożach z aparatem fotograficznym w ręku? W takim razie słynące z niezawodności lustrzanki firmy Pentax z pewnością przydadzą ci się w podróżach.

PENTAX K20dFirma Pentax specjalizuje się w produkcji zaawansowanych aparatów fotograficznych. Słyną one przede wszystkim z wysokiej jakości oraz niezawodności. A skoro cechy te powinny wyróżniać nasz wymarzony aparat, to warto zwrócić uwagę na lustrzanki Pentax K20D. Aparaty te są elektronicznym szczytem możliwości i łączą w sobie bardzo dużo przydatnych funkcji, dzięki którym nasze zdjęcia będą zapierać dech w piersiach. Zacznijmy więc od początku. Lustrzanki Pentax K20D zaopatrzone zostały w niezwykle wydajny procesor Prime Pentax Real Image Engine. Dzięki jego szybkiej pracy otrzymywać będziemy zdjęcia o naturalnej palecie barw. Co więcej, pracę tego procesora przyspiesza pamięć DDR2, co czyni z tej lustrzanki produkt, który warto mieć. Ale warto także wiedzieć, że Pentax K20D jest pierwszą lustrzanką tej firmy, która posiada możliwość podglądu wykonanego zdjęcia na wbudowanym ekranie LCD w trakcie jego wykonywania. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, ponieważ nie zawsze jesteśmy w stanie wykonać zdjęcie z aparatem przystawiony do oka. A ekran w lustrzance Pentax K20D posiada 2,7-calową przekątną wyświetlacza i rozdzielczość pozwalającą na pokazanie aż 230000 pikseli.

Decydując się na zakup lustrzanki, warto rozważyć wiele ofert, także od konkurencji. Mimo wielu godzin porównań mogę zagwarantować, że nie ma na świecie drugiego tak dobrego aparatu fotograficznego na świecie.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *