Niejednokrotnie będąc na wakacjach na campingu podczas złej pogody nie ma co robić, z chęcią wtedy oglądalibyśmy telewizję. Powstaje w związku z tym pewien problem, ponieważ ciężko jest wieść niekiedy wiele setek kilometrów tradycyjnego odbiornika telewizyjnego.

Doskonałym rozwiązaniem na takie okazje wydaje się być telewizor Lcd Manta LCD801. Telewizor Lcd Manta LCD801 przeznaczony jest głównie do przyczep campingowych, świadczy o tym zasilacz samochodowy dołączony do zestawu oraz mały rozmiar (przekątna ekranu wynosi 8 cali). Telewizor ten jest niezwykle łakomym kąskiem głównie ze względu na bardzo duży kąt widzenia zarówno w pionie jak i w poziomie. Telewizor Lcd Manta LCD801 posiada wbudowane głośniki oraz w razie potrzeby wejście słuchawkowe, oraz inne niezbędne złącza. Kontrast dynamiczny tego telewizora to 1000:1.

Niektórzy z nas uwielbiają spędzać wakacje na campingach. Niestety nie zawsze jest piękna pogoda. Podczas gdy np. pada deszcz, czy jest zimno chciałoby się obejrzeć coś w telewizji. Obecnie na rynku zaczynają się pojawiać telewizory przeznaczone właśnie specjalnie na camping. Niewątpliwie godnym polecenia jest nowoczesny, niewielki telewizor Lcd Manta LCD801, lider wszelkich rankingów i testów.