Fotografia

Tani i dobry aparat kompaktowy Pentax

Aparaty kompaktowe są najlepiej sprzedającymi się urządzeniami fotograficznymi. Wszystko dzięki ich wielofunkcyjności i niskiej cenie. Decydując się na zakup takiego urządzenia, powinniśmy rozważyć produkt z oferty firmy Pentax, model z serii Optio.

Pentax Optio E60Firma Pentax od wielu lat specjalizuje się w produkcji aparatów fotograficznych. Dzięki bardzo udanym modelom z roku na rok zyskuje ona na popularności wśród klientów. Jednym z najlepiej sprzedających się modeli jest aparat Pentax Optio E60.

Posiada on matrycę, na którą składa się aż 10 milionów pikseli. Gwarantuje to, że nasze zdjęcia będą na pewno bardzo ładnie oddawać każdy szczegół fotografowanego obrazu. Kolejną zaletą aparatu Pentax Optio E60 jest zastosowanie w nim technologii rozpoznawania twarzy. Dzięki jej wykorzystaniu autofokus aparatu oraz parametry ekspozycji dopasowują się do twarzy umieszczonej w kadrze, dobierając do niej wszystkie optymalne parametry. Co więcej, robiąc zdjęcie nie musimy już zastygać w bezruchu niczym marmurowe posągi. Aparaty fotograficzne Pentax Optio E60 wyposażono w tryb, który pozwoli nam na wykonanie ostrego zdjęcia pozbawionego jakichkolwiek smug nawet w gorszych warunkach oświetleniowych, i to bez lampy błyskowej. Podbicie czułości do ISO 6400 umożliwi natomiast urządzeniu szybszą pracę migawki, dzięki czemu zyskamy możliwość fotografowania obiektów w ruchu. Na uwagę zasługuje również bardzo dobry 2,4-calowy monitor LCD o rozdzielczości 110000 pikseli, na którym bez najmniejszego problemu wyświetlimy wszystkie zdjęcia wykonane aparatem Pentax Optio E60.

Jeśli poszukujemy urządzenia funkcjonalnego i taniego, to wybór inny niż aparaty fotograficzne Pentax byłby bardzo chybiony. Żaden z aparatów dostępnych na rynku nie oferuje tylu możliwości co Pentax Optio E60, dzięki czemu na pewno znajdzie on miliony nabywców na całym świecie.

Marcin Karczewski
Choć mam doktorat z fizyki, ta nie okazała się moją drogą zawodową. Moim hobby od zawsze było programowanie i w tej chwili temu tematowi poświęcam większą część życia. Ktoś kiedyś powiedział, że praca powinna być przyjemnością, bo tylko wtedy przestaje być obowiązkiem. U mnie ta zasada sprawdza się w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *