Uwielbiasz robić zdjęcia i poszukujesz dobrego i nieskomplikowanego sprzętu za rozsądną cenę? Potrzebujesz lustrzanki, która będzie bardzo trwała i odporna nie tylko na wstrząsy ale i zabrudzenia? Jeśli tak, to poszukiwany produkt na pewno znajdziesz w ofercie firmy PENTAX.

Aparat Cyfrowy PENTAX K20

Jednym z urządzeń, które wyróżniają się na rynku ze względu na swoją funkcjonalność i trwałość jest produkt PENTAX K20D. Aparat ten jest wyjątkowy pod wieloma względami. Jego korpus oraz uchwyt bateryjny zaopatrzony został w system uszczelek, dzięki którym będziemy mogli robić zdjęcia nie zważając na warunki atmosferyczne. 74 uszczelki, które znajdziemy w korpusie oraz 38 uszczelek zamontowanych w uchwycie, powstrzymają każdą drobinkę kurzu oraz wody, przez co bez obaw możemy używać go nawet podczas największej ulewy. Co więcej, lustrzanki PENTAX K20D wyposażono w bardzo praktyczny mechanizm chroniący matrycę przed wszelkimi zabrudzeniami. System Dust Removal automatycznie potrząsa matrycą, co powoduje że zanieczyszczenia opadają na niezwykle przyczepny i łatwo czyszczący się materiał, który znajduje się na dole systemu wstrząsającego. Ponadto, w lustrzance PENTAX K20D zastosowano specjalne powłoki Super Protect, które uniemożliwią wszelkim pyłkom osiadania na matrycy. Jej ochrona leży również w gestii funkcji Dust Alert, która poinformuje nas o stanie czystości matrycy CMOS w naszym aparacie.

Jeśli poszukujemy trwałego i dobrego sprzętu za rozsądną cenę, to lustrzanki Pentax na pewno przypadną nam do gustu. Znalazły one wiele milionów nabywców, a taka liczba klientów na pewno nie może się mylić.