Prawie każdy szanujący się maniak seriali i filmów stara się oglądać swoje ulubione momenty na sprzęcie najwyższej jakości, który potęguje świetność scen naszego ulubionego filmu. Takie telewizory plazmowe jak LG 42PG100 na pewno pomogą nam wznieść na wyżyny kunszt sztuki aktorskiej naszych ulubionych aktorów.

Jednym z największych producentów telewizorów jest firma LG. Niewielu wie, że firma ta działa poza rynkiem monitorów komputerowych i telefonów komórkowych. Nie mniej jednak, jej najnowsze dziecko model LG 42PG100 zdobywa na całym świecie coraz to większą popularność, na co z pewnością przekłada się jego ogromny 42-calowy ekran, na którym większość filmów wygląda wprost genialnie. Nie tylko ekran sprawia, że telewizory plazmowe LG 42PG100 są tak popularne. Kolejnym atutem jest obsługa standardów PAL, SECAM oraz NTSC z wejść AV. Dzięki temu telewizor ten staje się prawdziwie wielofunkcyjnym urządzeniem, kompatybilnym z najnowocześniejszymi zdobyczami nauki. Dodatkowym atutem jest fakt, że LG 42PG100 posiada obraz w formacie 16:9. Bardzo ułatwia to oglądanie meczów na żywo i z pewnością nie raz zagwarantuje to nam emocje w najczystszej postaci.

Podsumowując, telewizory plazmowe LG 42PG100 to sprzęt światowej klasy, po który warto sięgnąć zmieniając telewizor na inny.