W przypadkach gdy w jednej firmie kilka osób zaangażowanych jest w kilka projektów, lub gdy jedna osoba miota się pomiędzy konkretnymi projektami swoich klientów pomocną dłoń wyciągnie platforma ClickUp.
ClickUp to niezwykle wszechstronna i bardzo funkcjonalna platforma, która pomaga w zarządzaniu projektami oraz w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Czym jest ClickUp?

Bardzo trudno jest sprostać wymaganiom swoich pracowników i swoich klientów. Dlatego też biorąc na swe barki kilka projektów w jednym czasie, bardzo łatwo można coś przeoczyć, pomylić lub o czymś zapomnieć. Zarządzanie projektami jak zarządzanie zespołem ludzi nie jest proste. Na rynku jest wiele narzędzi i programów, które pomagają zarządzać, jednak moim zdaniem całą konkurencję na głowę bije platforma ClickUp. To właśnie ona ma wiele zalet, doskonale dopasowana jest do programu Windows, ma doskonale opracowaną apkę mobilną na całego androida i na iOS.

Czy ClickUp to same zalety?

Platforma ma praktycznie same zalety, doskonale się na niej pracuje, można znaleźć darmowe jej narzędzia jak również jest nieocenioną pomocą w zarządzaniu.

Dzięki niej można centralizować kilka projektów na jednym panelu, daje niezwykle łatwą współpracę oraz pomaga w rozdzieleniu konkretnych zadań. Przy jej pomocy można doskonale się zorganizować, wypromować kreatywność całego zespołu oraz wykonywać zadania w określonej ramie czasowej. ClickUp nie da o niczym zapomnieć.

Funkcyjność aplikacji

Platforma jest niezwykle wielofunkcyjna a wszystko to dzięki możliwości stworzenia wielu szablonów, list, widoków, folderów i wielu, wielu innych funkcji. Te funkcje już są dostępne na platformie, ale istnieje możliwość, że za chwilę będzie ich coraz więcej, ponieważ są wciąż tworzone nowe funkcje.

Darmowa opcja programu

Można ściągnąć z internetu darmowe narzędzia programu, jednak nie jest to wtedy całość programowa. W przypadku gdy pracuje się jedynie nad kilkoma projektami i zarządza ledwo 15 osobami, darmowa wersja może być bardzo pomocna. Natomiast jeżeli praca rozszerzona jest o wiele, wiele projektów wtedy warto jest zainwestować w platformę i posiadać jej pełną wersję.

Bardzo przyjazne oprogramowanie

Jest to bardzo przyjazne oprogramowanie dla swoich użytkowników. Dba o ich bezpieczeństwo, daje ogromne możliwości i znacznie pomaga w pracy. Pracując przy pomocy tej platformy nie trzeba martwić się o swoje dane, które przez cały są poufne. Według ClickUp zachowanie w tajemnicy wszelkich informacji jest ogromnym priorytetem.

Dobre wsparcie techniczne i materiały

Ponadto program oferuje najwyższej jakości wsparcie techniczne i stawia na najwyższym poziomie obsługę klientów. Oprogramowanie jest również bardzo pomocne osobom, które pragną wszelkiego rodzaju problemy rozwiązać samemu. Dodatkowo można znaleźć w internecie około 200 artykułów, demo, animacji, tekstów czy filmów, które pokazują jak dany problem rozwiązać.

Wielozadaniowość i wszechstronność apki ClickUp

Program jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o pracę nad kilkoma projektami naraz oraz przy współpracy wielu osób jednocześnie w tym samym czasie. Jest to bardzo prosty i łatwy program w obsłudze, ma niską cenę i oszczędza wielu problemów i niepotrzebnych frustracji w pracy.

Niedawno po kilku miesiącach używania planu bezpłatnego ClickUp przeniosłem się na pakiet premium, by mieć dodatkowe, bardziej zaawansowane funkcjonalności. Wykorzystałem kupon rabatowy ClickUp, który został na stałe przypisany do mojego konta i przy odnowieniu za rok zniżka również zostanie uwzględniona.