Nie wiesz czym jest serwis Massdrop (nowa nazwa to Drop)? A więc czas najwyższy go poznać! Otóż, jest to strona internetowa, dedykowana pasjonatom (tudzież entuzjastom) zakupów po niższych niż zazwyczaj cenach. Platforma ta jednak – o czym należy wspomnieć – nie pokazuje cen osobom niezarejestrowanym, dlatego też warto zalogować się na stronę jak najszybciej! Massdrop bowiem posiada promocje cenowe od dwudziestu nawet do osiemdziesięciu procent.

Poznaj różnorodność produktów w Massdrop

Serwis Drop (Massdrop) jest znany również ze swojej różnorodności. Można na nim znaleźć setki produktów w kategoriach takich jak zegarki, pielęgnacja ciała, fotografia, gotowanie, technologia, akcesoria męskie, gry na PC, gry karciane i wiele więcej. Użytkownicy zarejestrowani mają do dyspozycji setki produktów, a oprócz tego biorą czynny udział w tworzeniu platformy. Co to oznacza…?

Ty też możesz współtworzyć Massdrop!

Serwis Drop (Massdrop) wychodzi z bardzo ciekawą inicjatywą, ponieważ społeczność ma okazję decydować o produktach, które mogą pojawić się w propozycji sprzedażowej. Zarejestrowani głosują w ankietach, a tym samym mogą zdecydować o tym, co z chęcią zakupią w niższej cenie. Na platformie dostępne są również produkty stworzone przez Drop (Massdrop), które znajdują się pod etykietą „Massdrop made”. Oznacza to, że nie są dostępne w żadnym innym, popularnym sklepie.

Kupon rabatowy i promocje cenowe w jednym

Promocje i okazje czekają na zainteresowanych praktycznie na każdym kroku w obrębie serwisu Drop. Rejestrując się, można uzyskać nawet dziesięć dolarów na start. Jest to jednak możliwe wtedy, kiedy klikniemy w link polecający, dostępny od obecnego już użytkownika serwisu. Oprócz tego, kolejną okazją jest dostawa produktów, która wynosi zaledwie od niecałych 3 około 15 dolarów.

Pospiesz się lub stracisz okazję

Na rzeczonej stronie internetowej znajdują również promocje o krótkim czasie okazjonalnym. Tak zwane „flash sales” trwają maksymalnie kilka dni, ale są często bardzo intensywne, dlatego warto korzystać z nich, póki istnieje taka możliwość!